הכרויות לזוגיות בלי ילדים. יש דבר כזה!


הכרויות לזוגיות בלי ילדים
די!!! הבאתם לנו את החלסטרה!

ילדים זה שמחה?

תלוי את מי שואלים!


על אַלהוֹרוּת, זוגיות,

וכל מה שביניהם:


ביחס להיסטוריה האנושית מדובר בתופעה חדשה. ביחס להווה, היא כבר לא כל כך חדשה, ובמהלך 80 השנים האחרונות היא רק הולכת ומתרחבת. קוראים לזה אָלהוֹרוּת, שמשמעותה הימנעות מהבאת ילדים לעולם. האם מדובר במשוגעים, או באנשים הכי שפויים בעולם?


אין ילדים - יחי הזוגיות!

בארה"ב רוֹוֵח המושג: Dink: Double income no kids – הכנסה כפולה בלי ילדים. מה רע? אפשר לטפח קריירה, להשקיע בהתפתחות אישית ולהנות מהחיים. אחת הסיבות שאנשים מביאים ילדים לעולם, רק אחת מהן, היא שיהיה מי שיטפל בהם לעת זיקנה. בהתחשב בעובדה שעלות גידול ילד עד גיל 18 (עד 18 בלבד) היא כמיליון שקל, האלהוריים חוסכים מספיק כסף בשביל לסגור את הפינה הזאת.


יפן עומדת בשנים האחרונות בפני משבר לאומי. ההישגיות המושרשת בתרבות היפנית דוחפת יותר ויותר אנשים לספק קבלות על הצלחה חברתית, כלומר קריירה. במשוואה הזאת, ילדים נולדים רק בתיאוריה. בתי ספר נסגרים כי אין מי שילמַד. ממשלת יפן הכריזה על מצב חירום וגיבשה תוכנית מיוחדת להצלת האומה מהכחדות.


המצב בישראל רחוק שנות אור מארץ השמש העולה. אבל גם בישראל יש זוגות שהחליטו שיותר טוב בלי ילדים, ויש לכך סיבות מגוונות.


הסיבות הנפוצות לבחירת זוגיות בלי ילדים

ילדים פשוט לא עושים להם את זה. הם לא רואים בזה הגשמה עצמית ולא מקור לאהבה. ואם כן, אהבת אחיינים ממלאת להם את הצרכים בדיוק במינון הנכון.


שימור החופש האישי

הם לא רוצים לקחת על עצמם את מגוון המקצועות והתפקידים שמוטלים על כל הורה: נהג בוס, גננת צמודה, מורה פרטי, בייביסיטר, מאבטח אישי, שוטר מקוף, תזונאי… מקצוע אחד מספיק להם והם מעדיפים להתרכז בו.


תוכנית חיסכון צוברת הון

כבר אמרנו מיליון שקל עד גיל 18. אבל שם זה לא נגמר. אחר כך צריך אוניברסיטה, מעונות, חתונה… בשקט התאדו עוד חצי מיליון! האל-הוריים ישנים יותר טוב בלילה. יש להם פוליסת ביטוח כלכלית.


הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות
טעם החיים???

יותר זמן פחות דאגות

בזמן שהורים מחליפים טיטולים, האלהוריים מבלים בספינת האהבה. במקום לטפס על קירות כשהבן עושה פזצט"אות בבוץ של רמת הגולן, או הבת מאחרת לשוב הביתה, האלהוריים עושים אהבה במושב האחורי של הרכב. כל אחד והדאגות שלו. חייבים להודות, ניהול הזמן של האלהוריים אפקטיבי במיוחד.עולם אלים

וירוסים אלימים, מלחמות, האיום הגרעיני, תאונות, אסונות טבע, רעב, עוני… האל-הוריים מעדיפים לחסוך את זה לילדים.


עולם בסיכון

תחזיות פסימיות מזהירות מפני הדלדלות משאבים וסכנות אקולוגיות המבשרים את קץ העולם. כרישי הון מכחישים ונלחמים למנוע יוזמות לצמצום ממדי האסון. יש אנשים שרואים באל-הורות את תרומתם הצנועה לפתרון הבעיה.


מחלות תורשתיות וסיבוכי הריון

מחלות תורשתיות וסיבוכים אפשריים ניתנים לגילוי לפני כניסה להריון. אנשים המודעים ללקות הגנטית שהם נושאים, ואינם מעוניינים לפנות לאימוץ, קרוב לוודאי ימנְעו מהבאת ילדים לעולם.


אל תקראו לי אבא, אל תקראו לי אמא

יש אנשים הרואים בתואר השייכות "אבא של" או "אמא של" סוג של פרידה מזהות עצמית אינדיבידואלית. אלהורות היא הברירה הטבעית עבורם.


הבלתי משוחדים

הבאת ילדים לעולם היא נורמה המפעילה לחץ אדיר על בני זוג, במיוחד על נשים. הממשלה נותנת קצבאות לעידוד ילודה. אלהורות עשויה להיות בחירתם של אלו הרוצים להגיד לעולם: עזבו אותנו באמא'שלכם!


ארוכה הדרך לזוגיות אלהורית, אבל היום היא קצרה מאי פעם

ילדים זה שמחה, אם כי זה לא חזות הכל בחיים. למרות הסטיגמה החברתית, האלהוריים מוותרים על השמחה המובטחת, ועדיין, כמו כולם, רוצים בזוגיות. אם קשיים במציאת קשר זוגי הם נחלת הכלל, הרי שעבור הבוחרים באל-הורות, הקושי גדול פי כמה. מספרם הקטן באוכלוסייה משאיר להם סיכוי קטן מאוד למצוא את החצי השני בדרך למכולת.

אבל, עם כניסת אפליקציית טיפטופ-מאץ' לעולם ההכרויות בישראל, גם האלהוריים, כמו פו"פים אחרים, יכולים לקצר את הדרך לזוגיות הנכספת. טיפטופ-מאץ' היא אפליקציית ההכרויות היחידה שמאפשרת למשתמשים להכיר כמו שצריך במפגש וידאו ייחודי. המפגש מלווה בשאלות ממוקדות, שמאפשרות לשני הצדדים להתוודע לעולם התוכן האישי והרגשי זה של זו, לגלות מכנים משותפים ולהרגיש אם נוצרת כימיה. כל זה קורה באפליקציה, מהבית. כך שבסוף ההיכרות הלב כבר יודע אם יש טעם לצאת לדייט עם פוטנציאל לזוגיות, או שעדיף לחסוך את הטרחה ולהתמקד בהכרויות אחרות.


טיפטופ-מאץ' חוסכת למשתמשים דייטים מיותרים, עוגמת נפש, זמן יקר, ואת העייפות המצטברת כתוצאה מכך. במקום זה, היא מנתבת את האנרגיה להיכרויות איכותיות ומקצרת את הדרך לזוגיות.לחצו וגלו איך זה עובד


49 צפיות0 תגובות