על מה מדברים בדייט ראשון

הסירו דאגה מלבכם וקצרו את הדרך לזוגיות

 אפליקציית הכרויות חדשנית לאנשים שהתעייפו מדייטים מאכזבים
שאלות ממוקדות שפותחו במסגרת מחקרי זוגיות

הרבה פו"פים מגיעים לדייט ראשון עם מטענים של לחץ ומבוכה. זה טבעי, אבל עלול לפגוע בהיכרות ולגרור פספוס הזדמנות שהייתה יכולה להתפתח למשהו טוב. אז איך מוציאים את הלחץ והמבוכה מהמשווה ומכירים כמו שצריך? אפליקציה חדשנית - טיפטופ-מץ' עושה בשבילכם את העבודה!איכות השיחה -המפתח להיכרויות מוצלחות

יש פו"פים שמגיעים לדייט ראשון עם הרבה לחץ ומבוכה (אי אפשר להאשים אותם), וכדי לא לתת לזה להשפיע על מהלך העניינים הם מגבים את עצמם ברשימת שאלות, שנדמה כאילו נלקחו מראיון עבודה. נדיר שדייט כזה יפליג למרחקים ויתפתח לחיבור משמעותי עם הצד השני.

יש גם פו"פים שמגיעים מצוידים בערכת היכרות מלאה בשאלות, בדיחות ונושאי שיחה מגוונים. הבעיה, שאחרי כמה דייטים שהסתיימו כלעומת שהתחילו, הם מתחילים לפתח מיאוס כלפי עצמם וכלפי דייטים בכלל.

יש, כמובן, גם מיעוט ספונטני יותר - פו"פים שיודעים לשלוף מהשרוול נושאי שיחה למיניהם ולירות לכל הכיוונים, בתקווה שמשהו יפגע למטרה לשמה הם התכנסו בדייט.


מה משותף לכל הפו"פים הנ"ל:

1.מעגל דייטים ארוך ומייגע.

2. אכזבות חוזרות ונשנות.

3. צבירת תסכול ועומס אמוציונאלי.

4. בזבוז זמן וכסף על דייטים מיותרים.

5. לפעמים גם משקעים טראומתיים, הנובעים מאילוצים פיזיים שנכפו עליהם בניגוד לרצונם.


איך מכירים כמו שצריך בלי מיומנות מיוחדת

נתחיל מהסוף. בשביל למצוא אהבה שיוצרת זוגיות צריך לבוא בראש פתוח. צריך גם לפתוח את הלב, אבל קודם כל את הראש. למה? כי הראש מסתיר ללב הרבה דברים שקשורים לאהבה (אין בכוונת הפוסט הזה להמליץ על טיפול פסיכולוגי, אם כי זה אף פעם לא מזיק). לפתוח את הראש זה אומר להניח בצד את רשימת הקניות שאתם סוחבים אתכם לכל מקום שמריח הכרויות, ולמצוא אהבה בלעדיה. זה, כמובן, לא פשוט. כי אם תוותרו על הרשימה לא תדעו במה, או יותר נכון במי לבחור, נכון? אז זהו, שלא!

כדי שלא תשארו בלי כלום, יצרנו עבורכם מודל חדשני להכרויות - אפליקציית טיפטופ-מאץ'. האפליקציה מבוססת על מפגש וידאו חכם עם שאלות ממוקדות, שיעילותם הוכחה במחקרי זוגיות. לא צריך להביא מהבית שאלות וערכת בידור. השאלות הייחודיות פוקחות את העיניים ומגלות לשני הצדדים את הלב והאישיות של האדם ממול. וכמובן נותנות ביטוי לתכונות אחרות כמו קול, טון דיבור, צחוק, חיוך ושפת גוף. ככה תפתחו דלת להיכרויות איכותיות, ואתם בכלל לא ידעתם שהן כאלה, כי הן ברחו לכם בין האצבעות שהחזיקו את רשימת הקניות. ככה בדיוק תרגישו אם יש כימיה ותדעו אם קיים סיכוי לזוגיות ששווה יציאה לדייט.

ההיכרויות הכי משמעותיות לא מופיעות בפלייליסט שלכם. הן תמיד מפתיעות מכיוון בלתי צפוי. אחת כזאת תוביל אתכם לזוגיות. שאלו את מי שכבר נישא.

אפליקציית טיפטופ-מאץ' היא פלטפורמה בלעדית, יעילה במיוחד, שמאפשרת לכם להכיר כמו שצריך לפני שנפגשים ולקצר את הדרך לזוגיות.


מהן תופעות הלוואי שתחסכו לעצמכם באפליקציית טיפטופ-מאץ'

נחזור להתחלה, לתופעות הלוואי המשותפות למרבית הפו"פים שמחפשים זוגיות.

ההיכרות הייחודית בטיפטופ-מאץ' לא רק מאפשרת לכם להכיר כמו שצריך ולקצר את הדרך לזוגיות. על הדרך, היא חוסכת לכם את מעגל הדייטים הארוך והמייגע, אכזבות חוזרות ונשנות, צבירת תסכול ועומס אמוציונאלי, בזבוז זמן וכסף על דייטים מיותרים, וטראומות הנובעות מאילוצים פיזיים שעלולים להיכפות עליכם בניגוד לרצונכם.


הורידו את טיפטופ-מאץ' ותתחילו כבר מהיום להכיר כמו שצריך ולקצר את הדרך לזוגיות, נטו, בלי תופעות לוואי. אפליקציית היכרויות חדשנית לאנשים שהתעייפו מדייטים מאכזבים

לחצו וגלו איך זה עובד

94 צפיות0 תגובות