משפטי פתיחה פוגעניים ושאלות מטרידות באתרי היכרויות - לא בבית ספרנו! מה כן?


הלם באפליקציות להיכרויות
אני בשוק, אני בהלם, אני המומה

לאחרונה התגלגלו לידינו שתי כתבות שהתפרסמו באחד היומונים ועסקו במצוקתן של נשים באתרי הכרויות אל מול משפטי פתיחה משפילים שמשוגרים לפתחן. אמרנו נשים? מתברר שגם גברים סובלים מהתופעה.

אחת הכתבות ביקשה ללמד גברים איך לפנות לנשים, והשנייה טיפלה בשני המינים. לא יפה, נשים, חשבנו שאתן יותר מנומסות.לא בעניין של תוכחה, בעניין של למצוא זוגיות

הרשת מוצפת בטוקבקים רדודים, בשפה מתלהמת, בחוסר נימוס בסיסי ובחוצפה ישראלית שחצתה מזמן את גבול הטעם הטוב. אבל, לא יכולנו לנחש שהשיח הזה השתלט גם על מקום המפגש הכי אִינִי למחפשי אהבה - אפליקציות ואתרי הכריות. מה לגסות רוח ולאהבה? לא ברור! אם מישהו חושב שזו הדרך אל הלב, הוא נמצא במקום הלא הנכון. סוֹרי, לא בבית ספרנו. בטיפטופ-מאץ' תְקצרו את הדרך לאהבה, אבל בלי דרך ארץ זה לא יעבוד.


שפה נקיה ומכבדת - צעד קטן לבנ'אדם צעד גדול לזוגית

ועכשיו לחלק המעניין - משפטי פתיחה מהשטח, או יותר נכון משפטים שסוגרים כל פתח לזוגיות.

היא: אנחנו מכירים?

הוא: "את כוסית, אני חתיך. תאשרי מזה חשוב".אז מה בדיוק יפה התואר והנפש הזה חושב שהוא משדר לאישה שמחפשת זוגיות? גבריות? תחכום? סקסאפיל? הוא כנראה לא חושב. נקודה. שפה מכבדת ונימוס בסיסי הם א' ב' של תקשורת בין אנשים. לא כל שכן בין גבר לאישה, לא כל שכן אישה זרה, לא כל שכן אישה שהוא רוצה למצוא חן בעיניה. מה יש, "את מסקרנת אותי. אשמח להכיר" כבר לא הולך היום? גבר, אתה רוצה ממש להבריק (אם כי ממש לא חובה)? תנסה למשל "הפרופיל שלך מוצא חן בעיני. גם הפנים עושות לי נעים. אשמח להכיר צדדים נוספים.".


נעלה מדרגה: "אני לוהט. בואי נזדיין". כן, שמעתם טוב! כל מילה מיותרת.


ומהצד השני - אישה: "יש לך גדול?". ועוד אחת: "כוסון". בחייאת בנות, מה בחורות כמוכן עושות באפליקציה לקשר רציני? טעיתן בכתובת. עברו לאתר סטוצים, אם כי גם שם לא בטוח שתזכו להיענות ייתרה מצד גברים.


שפה נקיה ומכבדת לא דורשת מאמץ מיוחד. היא צעד קטן לבנ'אדם וצעד גדול לזוגית. גברים ונשים שיחרגו בטיפטופ-מאץ' מהתנאי הבסיסי הזה ימחקו לאלתר מהאפליקציה. הם גם ימחקו לאלתר, בוודאות, על ידי כל מי שמחפש/ת זוגיות.


באתרי הכרויות אל תדברו על האקס
באתרי הכרויות אל תדברו על האקס. זה מבאס!

שימו X על האקס

נושא מטריד נוסף בהיכרויות, אם כי לא במובן הגס של המילה, הוא גלישה לסיפורים על האקס. גם נשים וגם גברים חוטאים בעניין, ומומלץ מאוד, בשלב של חיפוש פרק ב', לשים X על האקס - פשוט לשכוח ממנו. גם כי תנאי ראשון להיכרות חדשה זה גמילה מפרק א', וגם כי מי שמחפש/ת זוגיות, רוצה להכיר אותך, לא את האקס. אז אם אתם לא רוצים לבאס ולהתבאס, פשוט תמנְעו.


שמרו את הילדים להזדמנות אחרת

מדובר בתסמין שמתפרץ לפעמים בקרב גרושים וגרושות. מן נטייה כזאת לעוף על הילדים שלהם, כאילו זה בדיוק מה שהצד השני מחפש כרגע. אז זהו, שלא! זה ממש מוציא את האוויר. אז פשוט שמרו את הילדים להזדמנות אחרת, אם תהיה כזאת. בשלב ההיכרות הראשונית תתרכזו בשיתוף העולמות האישיים שלכם ובנקודות המפגש ביניהם.
מכירים כמו שצריך לפני שנפגשים ומקצרים את הדרך לזוגיות

טיפטופ-מאץ' היא אפליקציה חדשנית להכרויות, עם מפגש וידאו חכם, מלוּוה בשאלות מאתגרות להיכרות כנה ולכל מה שחשוב באמת בקשר רציני. הגיע הזמן להכיר כמו שצריך, לחסוך דייטים מיותרים ולקצר את הדרך לזוגיות. עכשיו זה אפשרי.

בהצלחה!טיפטופ-מאץ' - מכירים טוב לפני שנפגשים ומקצרים את הדרך לזוגיות

לחצו וגלו איך זה עובד


137 צפיות0 תגובות