משחקי כוח מובילים לשומקום


הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות
כשכוח המשיכה חוזר בהפוכה!

חיפוש ממושך אחר זוגיות גורם למחפשים ולמחפשות לפקפק בדרך ולהטיל ספק בעצמם. זה טבעי, זה מוכר, זה ידוע. זה גם מכניס לראש כל מיני רעיונות משונים. יש שמועה, שרצה חזק אצל מחפשי ומחפשות זוגיות, שכדי לזכות בה (בזוגיות) צריך לשחק את ה"קשה להשגה". יש גם שמועה שגברים אוהבים ביצ'יות ושנשים אוהבות מניאקים. יש כל מיני שמועות משונות, אבל נתמקד בשתיים האלו, שזוכות לפופולריות רבה, ולא רק שהן מופרכות מן היסוד, הן גם מרחיקות כל סיכוי לזוגיות.


הקלות הבלתי נסבלת של משחקי הכרויות

חיפוש החצי השני דורש השקעה של זמן ואנרגיה נפשית. זה לא חדש. לכן, כשמצ'וטטים באפליקציה עם אדם אחר וסופסוף מוצאים עניין משותף, הלב מתרחב ורמת האדרנלין עולה במקביל לרמת הציפיות.

ואז זה מגיע - דממת אלחוט. יום, יומיים, שלושה אין קול ואין עונה. לפעמים זה צד אחד ולפעמים זה דו צדדי. למה? כי ככה מפיצים מביני עניין. וכשמדובר בזוגיות כולם מומחים: חברה שבעת אהבות נכזבות, חבר דון ז'ואן מוסמך, אושיות רשת בתחום האהבה ויחסים ומי לא?! והעצות זורמות: "תני לו להתקשר ראשון, אל תעני, תני לו לחכות... גברים אוהבים ביצ'יות!". ומצד שני, תהיה גבר, אל תמהר, אם היא תתקשר, תתעלם... נשים אוהבות גברים קשים להשגה", ועוד ועוד משחקים שחוץ מלבאס לא מוסיפים דבר. והכי מתסכל, שני הצדדים לא ממש רוצים את המשחקים, אבל הם נגררים אליהם כי השמועה אומרת שרק את זה הצד השני מבין. אז זהו, שלא!

אם אתם בראש הזה יש לכם שתי אפשרויות. או להמשיך להיתלות בעצות מצוצות מהאצבע ולשכוח מזוגיות, או להפסיק עם המשחקים ולקצר את הדרך לזוגיות. אנחנו ממליצים על האפשרות השנייה, שהיום ניתן ליישם אותה בעזרת תקשורת כנה ובונה באפליקציית טיפטופ-מאץ'.


טיפטופ-מאץ' מכירים כמו שצריך באפליקציה בלי משחקים ובלי מניפולציה

תגידו שלום לאימוג'י שמתָקשר אתכם בצ'אט ולא ברור לכם אם הוא מחייך קצת, בינוני או הרבה. מה לעזאזל אתם אמורים להבין ממנו? תגידו שלום להודעות שמייבשות אתכם שלושה ימים בין אחת לשנייה. תשכחו מהתלבטויות הרות גורל אם לסיים מסר בסימן שאלה, שעלול להתפרש כעודף עניין מצדכם... בקיצור, שכחו מתשבץ ההיגיון הזה ושְבו להכיר באפליקציה, פנים אל פנים, חיוך אל חיוך, צחוק אל צחוק, גוף אל גוף.

והחלק הכי טוב: לא צריך להביא שאלות מהבית. לחיצת כפתור באפליקציה תקפיץ שאלות שיפתחו היכרות זורמת וישחררו אתכם מהלחץ והמבוכה למצוא את ההברקה הבאה. ההברקה הבאה תמיד תחכה לכם בלחיצת כפתור נוספת. השאלות יכולות להצחיק אתכם, לרגש אתכם, לפתוח את עולמכם זה בפני זו ולמצוא מכנים משותפים. על רקע זה תוכלו לגלות אם יש כימיה בלי לזוז מטר מהבית, ולא תצטרכו לעסוק בהשערות הנוגעות במשמעות האימוג'י שהגיע אחרי יומיים.

יכול להיות ששום דבר מהדברים האלה לא יקרה ואז תחסכו לעצמכם יציאה מיותרת מהבית, וכמובן את הספקולציה אם האימוג'י אוהב או לא אוהב?


למי יש עוד כוח לצאת לדייט?

משחקי הנדמה לי, הנפוצים כל כך באפליקציות להיכרויות, מתישים יותר ממשחק כדורגל בן 90 דקות שבסופו מסלול נינג'ה. אחרי משחק ממושך והזעת יתר מתרוקנת האנרגיה ונשארים בלי טיפת מוטיבציה לצאת לדייט ולהתייצב להארכה של המשחק.

ומצד שני, אפליקציית טיפטופ-מאץ' - מכירים כמו שצריך לפני שנפגשים, חוסכים את המעמסה הרגשית, דייטים מיותרים, זמן יקר וכסף, ומקצרים את הדרך לזוגיות.הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות

לחצו וגלו איך זה עובד

41 צפיות0 תגובות