מה הסיפור שלכם? אם לא תכתבו בפרופיל תישארו לבד!


באפליקציה להיכרויות אם לא כותבים את הסיפור האישי בפרופיל אין סיכוי למצוא זוגיות
אם לא כותבים את הסיפור האישי בפרופיל נשארים לבד!
טיפטופ-מאץ' היא אפליקציה מושלמת, אבל בתנאי אחד - רק לאנשים שמחפשים קשר רציני. במילים אחרות, לאנשים שלוקחים את החיפוש ברצינות, כי זוגיות חשובה להם מדי, והם מוכנים להשקיע זמן ותשומת לב כדי להשיג את המטרה. הם לא מעוניינים במשחקים, ובוודאי לא במחבואים. אם נדרשת חשיפה אישית מסוימת באפליקציה, הם מנדבים את האינפורמציה בלב שלם, כי הם יודעים שזה א' ב' להתאמה זוגית ולמשיכת תשומת הלב של חצי שני פוטנציאלי. זה גם בדיוק מה שמושך אותם בפרופילים אחרים. לכן, אם את/ה מחפש/ת קשר רציני, וגם רוצה למצוא אותו בהקדם, את/ה חייב/ת לעזוב עכשיו הכל, להיכנס לאפליקציה ולכתוב את הסיפור שלך.לא צריך להיות סוֹפר בשביל לכתוב פרופיל משתמש

איך כותבים פרופיל בלי שגיאות באפליקציית היכרויות? מקליטים בכתבן טקסט!
איך כותבים פרופיל בלי שגיאות באפליקציית היכרויות? מקליטים בכתבן טקסט!

ישנן מספר סיבות להשתמטות מכתיבת הסיפור האישי. חוסר רצינות כבר אמרנו, והעצה הכי טובה שיש לנו בשביל ה"לא רציניים": עברו לאפליקציה אחרת. אין לכם מה לחפש בטיפטופ-מאץ'. אבל ישנם גם הביישנים, שלא מצליחים לבטא את עצמם בכתב, או חוששים לעשות "רושם רע" בגלל שגיאות כתיב. בשביל אלה יש לנו כמה עצות טובות:

  • לא צריך להיות סוֹפר בשביל לכתוב פרופיל משתמש. הרבה מאוד אנשים, מהיותר יצירתיים ואינטליגנטים שהכרתי בחיי, "חוטאים" בשגיאות כתיב. לכן, אין לך מה להתבייש. את/ה בחברה טובה. זה הזמן לעזוב הכל, להיכנס לאפליקציה ולכתוב את הסיפור שלך.

  • ואם לא התגברת על הביישנות, קבל/י כלי שימושי חינמי שיעזור לך לכתוב בלי שגיאות כתיב בכלל: מקלדת קול - את/ה מדבר/ת הקול כותב.


פתח/י עכשיו פנקס רשימות בטלפון, לחץ/י על סמל המקרופון (ראה/י תמונה) ורשום/י בקולך את הסיפור שלך נקי נקי. בסיום העתק/י את הטקסט, הדבק/י אותו בפרופיל שלך בטיפטופ-מאץ', ואנשים יתחילו להתייחס אליך ברצינות כל הדרך לזוגיות.


בהצלחה!
22 צפיות0 תגובות