למה אין לך סיכוי למצוא זוגיות אם בפרופיל שלך אין תמונה?


טיפטופ-מאץ' - הכרויות בהתאמה מדויקת לזוגיות, עם מפגש וידאו חכם לווידוא קליק מהבית
אין תמונה - אין הכרויות!

מה אומרים לך פנים של אדם זר?

דמיין/י שאת/ה פוגש/ת אדם זר ברחוב, באוטובוס, אצל חברים... אתם מחליפים מבטים ומתפתחת שיחה. מילה פה מילה שם ומהר מאוד מגיעים ל: "איך קוראים לך?", ו"איפה את/ה גר/ה?", "מכיר/ה את יוכבד זליבנסקי?" או "פורטונה זגורי?"... וכן הלאה.

מה שקורה ביניכם זה ניסיון לקלוט זה את זו - להבין עם מי יש לכם עסק. שֵם, מקום מגורים ומכרים משותפים סוללים את הדרך להיכרות ונוסכים בך ביטחון ראשוני (או חוסר ביטחון) בחברת האדם שזה עתה הכרת.

עכשיו ניקח צעד אחורה ונתבונן בדבר הראשון שהניע אותך ליצירת הקשר. ומהו הדבר הזה אם לא המראה החיצוני. מבט הוא הקשר הראשוני שאנחנו יוצרים עם הסביבה. מראה חיצוני משדר לנו אינפורמציה מסוימת ומעורר בנו תחושות שהורגלנו לייחס לבני אדם. יש פנים שמשדרים טוב לב, ויש פנים שמשדרים קשיחות, או שמחת חיים, או עצב וכו'. יש שפתיים שמשדרות תשוקה, או ביישנות, או עדינות וכו'. יש מראה נקי ויש מראה מוזנח. לבוש משדר סגנון חיים, ותסרוקת משדרת אמירה אופנתית כזו או אחרת. ועוד ועוד. אבל מה שחשוב באמת, זה העובדה שאנחנו מגיבים לסממנים חיצוניים כאלו ואחרים, בלי לחשוב פעמיים.


מה אומרת עליך תמונת הפרופיל שלך?

פרופיל משתמש באפליקציית הכרויות הוא כרטיס הביקור שלך. זה המזהה האישי של כל אחד ואחת. והדבר הראשון שרואים זה התמונה. זה מה שיקבע איך יגיבו אנשים זרים שיראו את הפרופיל שלך באפליקציה. האם יסתקרנו וירצו לדעת עוד? האם יתעכבו על התמונה ובסופו של דבר יחליקו לפרופיל הבא? דבר אחד בטוח - אם אין תמונה, את/ה שקוף/ה ופשוט יתעלמו ממך - אתה לא שם אתה לא קיים!


תמונה אחת שווה להשקיע

יש אנשים פוטוגניים - כל תמונה בינגו! יש אנשים, שאיך שהם לא מצטלמים נראה להם שהאדם בתמונה זה לא האדם שנשקף אליהם מהראי. ויש אנשים שלא נוח להם עם המראה החיצוני. למעשה, מעטים האנשים שנוח להם. לכן, מומלץ לכל מי שנמנע מלהעלות תמונת פרופיל באפליקציה, לקחת את התמונה כפרויקט ולהשקיע בה.

איך עושים את זה? פשוט מאוד:

1. תתחיל/י בתספורת מחמיאה.

2. שים/י עליך לבוש שנראה טוב ומרגיש טוב. לא יזיק גם אקססורי שמבטא טעם אישי (כובע מגניב, תכשיט וכד').

3. קבע/י עם צלם מקצועי במקום יפה שמשדר העדפה אישית (חוף הים, נוף מרהיב, בניין מעניין, מקום בילוי דקורטיבי וכד').

4. תן/י לצלם לעשות מה שהוא יודע הכי טוב - לצלם ולהוציא אותך מיליון דולר!


עכשיו, כשיש לך פנים עם זהות מזמינה, את/ה מוכן/ה לגמרי להשלים את ההרשמה לטיפטופ-מאץ' ולעלות על דרך המלך לזוגיות, עם פרופיל שאי אפשר להתעלם ממנו.

83 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול