התאמה זוגית מדעית = חצי דרך לזוגיות!


הכרויות בהתאמה מדויקת לזוגיות בעזרת בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות
הכרויות בהתאמה מדויקת לזוגיות בעזרת בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות

לא ביצעת הפסדת!

אם את/ה חושב/ת שהאינטואיציה הפנימית שלך בלבד, בתוספת מזל, יובילו אותך לאהבה וזוגיות, יכול להיות שאת/ה צודק/ת. השאלה, כמה זמן זה ייקח וכמה אכזבות עוד מצפות לך עד שזה יקרה?! התשובה, שבטח את/ה כבר יודע/ת על בשרך, היא: הרבה! הרבה זמן והרבה אכזבות.
כדי למצוא אהבה וזוגיות ארוכת טווח, בלי ללכת סחור סחור ובלי לבזבז חצי חיים, את/ה חייב/ת לעצמך התאמה מדעית בטיפטופ-מאץ', ויפה שעה אחת קודם.


ניתוח (אישיות) לקיצור דרך לזוגיות

צריך הרבה מזל, יכולת מפותחת לספוג אכזבות, ובעיקר הרבה מאוד סבלנות כדי למצוא זוגיות באפליקציות ואתרי הכרויות. ברור לגמרי שאת העובדה הזאת את/ה מכיר/ה על בשרך.

כדי לקצר את התהליך ולהימנע מכאבי לב מיותרים, צריך להתחיל את החיפוש בנקודת מוצא הרבה יותר מבוססת מאינטואיציה ומזל. קוראים לזה התאמה זוגית. הדרך הישנה והמסורתית היא התאמה בעזרת שאלוני אישיות שלא נגמרים והצלחתם דלה ביותר. הפתרון האולטימטיבי לחיזוי מדויק של התאמות נמצא היום במערכות מתקדמות מבוססות בינה מלאכותית. טיפטופ-מאץ' היא אפליקציית ההיכרויות הראשונה והיחידה בעולם שאימצה את הטכנולוגיה ומבצעת ניתוח אישיות והתאמה באמצעות בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות. כדי למצוא אהבה וזוגיות ארוכת טווח, בלי ללכת סחור סחור ובלי לבזבז חצי חיים, את/ה חייב/ת לעצמך התאמה מדעית בטיפטופ-מאץ', ויפה שעה אחת קודם.

אם את/ה באמת רוצה למצוא זוגיות ועדיין לא ביצעת התאמה מדעית, היכנס/י עכשיו לאפליקציה ופעל/י על פי ההוראות.ניתוח אישיות בפרטיות מוחלטת ואבטחת נתונים הרמטית

איך זה עובד? במהלך ההרשמה תתבקש/י להקליט במערכת לניתוח קול, המוטמעת באפליקציה, תשובות לסדרה קצרה של שאלות. אין מה להילחץ, המערכת החכמה היא היחידה שמאזינה לתשובות. בסוף התהליך תקבל/י את דו"ח האישיות שהמערכת יצרה עבורך, והתשובות שהקלטת ימחקו.

השאלות שיוצגו בפניך יעוררו בך תחושות ייחודיות לאישיותך שיבואו לידי ביטוי בקול. טיפטופ-מאץ' תנתח את הקול ותמפה את אישיותך לפי פרמטרים מגוונים: סגנון חיים, ערכים, רגישות, טמפרמנט, כושר קבלת החלטות, אימפולסיביות רומנטית, כישורי זוגיות, גמישות, אנרגיה אישית, אמונה, סגנון וטיפוח אישי. אלגוריתם האפליקציה יוסיף לניתוח האופי את העדפותיך, ויציג בפניך בני/בנות זוג בהתאמה מרבית.


אם את/ה כאן בשביל למצוא אהבה וזוגיות, התאמה מדעית היא שלב הכרחי להשגת המטרה. היכנס/י עכשיו לאפליקציה ופעל/י על פי ההוראות.
41 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול