התאמה זוגית מדויקת - אל תתפשרו על פחות


טיפטופ-מאץ' - הכרויות לזוגיות בהתאמה מדויקת מבוססת בינה מלאכותית, עם מפגש וידאו חכם שמאפשר להכיר כמו שצריך לפני שיוצאים מהבית
הכרויות לזוגיות בהתאמה מדויקת מבוססת בינה מלאכותית, עם מפגש וידאו חכם שמאפשר להכיר כמו שצריך לפני שיוצאים מהבית
חיים משותפים בזוגיות ארוכת טווח דורשים פשרות. אבל כדי שזה יעבוד, אסור להתפשר על התאמה זוגית במיטבה. בדרך לחופה, או לחיים משותפים במתכונת אחרת, אנשים עלולים לקבל החלטות שגויות, שיובילו לזוגיות בלתי מספקת או לפרידה. אבל למה להרחיק לכת, מי כמוך יודע/ת שגם לפני בליינד דייט אפשר לקבל החלטות שיובילו, במקרה הטוב לאכזבה ותסכול, ובמקרה הפחות טוב לפגיעה פיזית. התאמה זוגית מדויקת באפליקציית טיפטופ-מאץ' תתווה את הדרך לדייט מוצלח עם סיכוי טוב לזוגיות.


שאלונים - שיטה מיושנת להתאמה זוגית שלוקה בחוסר דיוק

התאמה זוגית, אם כן, היא גורם הכרחי עבור כל מי שמחפש קשר רציני ארוך טווח. יש אפליקציות שמציעות התאמה המבוססת על שאלונים מפרכים, סוג של מבחנים פסיכומטריים וסוציומטריים. חולשתם של השאלונים היא אי דיוקם לקבוע התאמה. הדבר דומה לאדם שהולך לטיפול פסיכולוגי מתוך הכרה שיש בעיה ועם מחויבות עצמית לפתור אותה. אבל עם כל הרצון הטוב והמחיר הנפשי והכספי, הוא מתקשה לספר לפסיכולוג, ויותר מכך לעצמו, את כל האמת. מגבלות אנושיות של מודעות עצמית גורמות לו "לזייף". זה מה שקורה גם בשאלונים להתאמה זוגית, ומכאן חוסר הדיוק ותוצרי הלוואי שנובעים ממנו, בזמן הקצר או הארוך.


בינה מלאכותית - שיטה חדשנית לניתוח אישות

בשביל לנתח אישיות ולהתאים בני זוג באופן מדויק נדרשת, אם כן, מערכת שונה משאלונים, אסטרולוגיה, קריאה בכף היד, בקפה, בקלפים וכו'. נדרשת מערכת בעלת ביסוס מדעי וטכנולוגיה מתקדמת. מעוניינים? ברוכים הבאים לאפליקציית טיפטופ-מאץ'!

בוודאי שמעתם את המושג "בינה מלאכותית", וגם אם לא, מדובר בפתרון האולטימטיבי לחיזוי מדויק של התאמות. טיפטופ-מאץ' היא אפליקציית ההיכרויות הראשונה והיחידה בעולם שאימצה את הטכנולוגיה ומבצעת ניתוח אישיות והתאמה באמצעות בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות.


איך זה עובד? הקול האנושי לא משקר. המילים מספרות סיפור אחד - את הסיפור שכל אחד מעצב כמו פלסטלינה. אבל הצליל, גובה הקול והגוון מספרים את הסיפור האמיתי שלך. מערכות מבוססות בינה מלאכותית יודעות לנתח את הקול ולמפות את אישיות המדבר ברמת דיוק גבוהה ביותר. דוגמה לרמת הדיוק הגבוהה ניתן למצוא בפרויקט חדשני המאפשר לאבחן קורונה באמצעות ניתוח מאפייני הדיבור והקול.


במהלך ההרשמה לטיפטופ-מאץ' תתבקש/י להקליט תשובות לסדרה קצרה של שאלות. אף אחד חוץ מהמערכת החכמה לא מקשיב לנאמר. השאלות נועדו כדי לעורר בך תגובות מסוימות שבאות לידי ביטוי בקול. את/ה לא תבחין/י בשום דבר יוצא דופן. מערכת הבינה המלאכותית של טיפטופ-מאץ' תבחין בדקויות, תנתח את הקול ותמפה את אישיותך לפי פרמטרים מגוונים: סגנון חיים, ערכים, רגישות, טמפרמנט, כושר קבלת החלטות, אימפולסיביות רומנטית, כישורי זוגיות, גמישות, אנרגיה אישית, אמונה, סגנון וטיפוח אישי. לזה יתווספו העדפותיך, ובסוף התהליך יוצג בפניך (בלבד) דו"ח אישיותך.


התאמה מדויקת מבוססת מחקרי זוגיות חובקי עולם

מחקרי זוגיות בהשתתפות 14 מיליון נשים וגברים בעולם מצאו קשר ישיר בין מאפייני אישיות להתאמה זוגית מוכחת בקרב רוב מכריע של המשתתפים במחקר. האלגוריתם של טיפטופ-מאץ' לוקח את נתוני האישיות ויוצר התאמות זוגיות בהתאמה מרבית, על פי מסקנות המחקר.


אם את/ה רוצה למצוא זוגיות ועדיין לא ביצעת התאמה מדעית, היכנס/י עכשיו לאפליקציה ופעל/י על פי ההוראות.


בהצלחה!
19 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול