"הרגע הזה שבו הבנתי שאני יכולה לצאת לדייט בלי לצאת מהבית"


הכרויות - מכירים כמו שצריך בלי לצאת מהבית
מכירים כמו שצריך בלי לצאת מהבית
הרגע הזה שבו הבנתי שאני יכולה לצאת לדייט בלי לצאת מהבית, הוא רגע מכונן בחיי. זה לא משהו שהייתי יכולה לדמיין או לחשוב עליו, אבל כשנתקלתי באפליקציית טיפטופ-מאץ' נפתחו לי העיניים. מסוג הדברים של "איך לא חשבו על זה קודם!" - מפגש וידאו דינמי, שלא דומה לשום דייט או וידיאו דייט שאי פעם חוויתי. המפגש מלוּוה בשאלות כיפיות ומעוררות מחשבה, ומכניסה אתכם לדו שיח זורם שאין בו רגע מביך או משעמם. לא צריך יותר מזה כדי לדעת אם שווה לצאת מהבית לדייט. אם יש קליק זה קורה באפליקציה. וגם אם לא, זה לא משאיר אתכם עם "לא נעים" או "איזה באסה!".
עם מי נפגשים? לא במקרה קוראים לאפליקציה TipTopMatch, ההתאמות מדויקות באופן מפתיע! אין פלא, הן מבוצעות על ידי בינה מלאכותית!


נמאס לי מאפליקציות להיכרויות ודייטים שמובילים לשומקום

אני כבר לא ילדה - גיל 30 מעבר לפינה. בנ'אדם פתוח, חברותית למדי ואין לי מה להתבייש במראה החיצוני. אני גם לא מסוג האנשים שחושבים שהאהבה תיפול עליהם מהשמים. בשביל לזכות בפיס צריך קודם כל למלא טופס. בדומה - מילאתי את חובותיי למציאת זוגיות. נרשמתי לאפליקציות, יצאתי, נפגשתי, התבאסתי (ברוב הפעמים) וחזרתי לישון לבד.

טוב, מה אני רוצה, בסופו של דבר הציפיות שזוגיות תצמח מהיכרות שטחית עם תמונות מיופייפות וטקסטים בצ'אט, הן ציפיות מוגזמות, שלא להגיד: לגמרי לא ריאליות.


אז פשוט נמאס לי. נמאס לי לצאת לדייט עם מישהו שהדמיון בינו לבין תמונת הפרופיל שלו מקרי בהחלט. נמאס לי מגברים שמלאים בעצמם וחושבים שדייט זה הצגת יחיד. נמאס לי מגברים שחושבים שדייט זה הצגת יחיד אבל מלהיפך - שאני צריכה לבדר אותם. נמאס מגברים ששלוחים ידיים... פשוט נמאס לי!!! אז סגרתי את הבסטה, זאת אומרת את החשבונות שהיו לי בארבע אפליקציות, והכרזתי על שנת שבתון.טיפטופ-מאץ' - האפליקציה שהחזירה אותי לעניינים

אמנם זוגיות אין לי, אבל חברים יש לי בשפע. כולם דואגים, כולם שדכנים וכולם כבר יודעים שאני עם אתרי היכרויות גמרתי. אני לא הרווקה היחידה בסביבה שהחליטה להתנזר מאתרי הכרויות. מדי פעם צצה השאלה: יש לך מישהו? אין, אבל לא מרחיבים את הדיבור על הנושא. כל אחד מתמודד הם עם זה בדרך שלו. השמועות על טיפטופ-מאץ' התחילו לטפטף לפני כחודש. במקום "יש לך מישהו?" התחילה לצוץ השאלה: "שמעת על טיפטופ-מאץ'?". בגלל טראומת האפליקציות ואתרי הכרויות, הגבתי באימפולסיביות, שלא אופיינית לי: לא שמעתי ולא רוצה לשמוע!

באיזשהו שלב כבר אי אפשר היה כבר להתעלם מהנוכחות של טיפטופ-מאץ' בשיח החברתי. נשברתי, ואני לא מצטערת לרגע - אותו רגע שבו הבנתי שאני יכולה לצאת לדייט בלי לצאת מהבית. בדיוק מה שהייתי צריכה כדי לחזור לעניינים - לעשות Delete לטראומת העבר ולמצוא פרטנר מתאים לקשר רציני, בלי לזוז מטר מהבית ובלי לעבור שוב מסלול מכשולים רצוף בדייטים מבאסים.ניתוח אישיות מדויק על ידי בינה מלאכותית

אני אוכלת מבחנים לניתוח אישיות לארוחת בוקר: לפני הצבא, לפני קורס קצינות, לפני שהתקבלתי לעבודה וגם באחת האפליקציות (המבאסות) שהייתי רשומה בה. כל מבחן מינימום 3-4 שעות. אבל מה לא עושים כדי להצליח! ב- TipTopMatch לא צריך לעשות הרבה. בינה מלאכותית עושה את העבודה תוך 10 דקות ולא פחות טוב מהשיטות הארוכות והמייגעות, ואני אומרת את זה באחריות מלאה.

אבל בשביל מה בכלל ניתוח אישיות? טוב ששאלתם! כל מי שנרשם לאפליקציה מוזמן לבצע ניתוח אישיות שיגדיל את הסיכויים להתאמות זוגיות כמה שיותר מדויקות. המערכת מציגה שאלות שמעוררות בכם תחושות ותגובות שמעצבות את אישיותכם. אתם אולי לא מודעים לאותן תחושות ותגובות אבל הבינה המלאכותית כן! אתם עונים והמערכת מנתחת את דגימות הקול ומייצרת מפת אישיות, שתוכלו לראות בסוף התהליך. מה אגיד ומה אומר? הניתוח המדויק הפתיע אותי בגדול ונטע בי הרבה אופטימיות לגבי ההתאמות שבדרך.התאמה זוגית מדויקת מבוססת מחקרי זוגיות

מחקרי זוגיות עדכניים, בהשתתפות למעלה מ-14 מיליון נשים וגברים ברחבי העולם, מצאו שלזוגיות מוצלחת ארוכת טווח יש מאפיינים ביולוגים שיטתיים. במחקר אופיינו ארבע קבוצות שבצירופים מסוימים הוכיחו הצלחה זוגית אצל רוב המשתתפים במחקר.

אפליקציית TipTopMatch סורקת את נתוני האישיות של המשתמשים, ועל בסיס העקרונות שנוסחו במחקר יוצרת התאמות אופטימליות.

ההתאמות שקיבלתי לא אכזבו. שאלתי את עצמי איפה הגברים האלה היו עד היום? איך יכול להיות שאף פעם לא נפגשנו באיזה בר או הופעה? או אפליקציה או אתר היכרויות. עובדה - זה לא קרה באף מקום, וזה קורה כאן ועכשיו. זה אומר משהו על TipTopMatch ומצד שני על עולם ההיכרויות בכלל, לא?


אז מה קרה ברגע הזה שבו התחלתי להכיר מהבית?

הפסקתי לשפוך כסף על דלק, חניה, קפה או בירה (תלוי בפרטנר) ועל טיפים למלצרים שחוסכים כסף לטיול אחרי צבא. הפסקתי לשרוף זמן יקר ואת הלב.

נפטרתי מהמבוכה בבליינד דייטים ומתחושת הריקנות, שמגיעה בדרך כלל לא הרבה זמן אחריה. נפטרתי מהחשש הבלתי נשלט הזה מסם אונס או מגבר עם ציפיות סטוציות, שקיים אצל כל בחורה שיוצאת לבליינד.

לעומת זאת,

התחלתי להנות מדייטים עם הגברים שהמערכת התאימה לי. אמנם לא התחתנתי איתם אבל היה נעים להכיר. לא "נעים להכיר" שאומרים מתוך נימוס, באמת היה נעים, אבל קליק זוגי לא היה שם ונפרדנו כידידים.

וכן, גם הכרתי מישהו, בונבון אמיתי, כפארה עליו, אנחנו כבר שבועיים ביחד, באופוריה.TipTopDate - To click or not to click?

המפגש באפליקציה, TipTopDate, לא דומה לשום דייט ראשון שחוויתי, גם לא שני ושלישי. הציפיות מהמפגש ברורות וידועות. כל מי שנרשם מחפש קשר רציני וזוגיות ארוכת טווח. ההתאמה המדויקת היא נקודת מוצא שנותנת לשני הצדדים הרבה שקט וביטחון.

כל דייט וכל חיזור הוא סוג של משחק. ב-TipTopDate כליי המשחק בילד-אין. בלחיצת כפתור עולה שאלה מעניינת שמתדלקת שיחה. אם יש בהתחלה מעט קרח הוא נשבר מהר מאוד. יש 30 שאלות, כל אחת מספקת יותר דלק להיכרות מזו שלפניה. הדינמיקה שנוצרת מפרקת לגורמים את תחושת הזרות ופותחת ערוץ תקשורת משוחרר וזורם. נדיר לייצר אינטראקציה כזאת בדייט, ועוד יותר נדיר בדייט ראשון.

כשהגעתי ל-TipTopDate עם האדם הנכון (כפארה) היו לנו תנאים מושלמים להיווצרות קליק. הרגשנו את זה בבטן והיה קל להחליט לקחת את זה לחיים האמיתיים ולהמשיך מאותה נקודה שבה נגמרו לנו השאלות באפליקציה.

עם הגברים האחרים היה נחמד, לא היה קליק והיה צריך להגיד יפה שלום. הדינמיקה החיובית שנוצרה אפשרה לעשות את זה בלי רגשות אשם ואי נוחות.


מוקדם לדעת לאיפה יוביל הקשר עם בונבון כפארה. הנבואה ניתנה לשוטים והזוגיות לאוהבים. אני אופטימית!לחצו וגלו איך זה עובד

41 צפיות0 תגובות