הנוסחה הבדוקה לדעת אם יש סיכוי להתאמה זוגית


הכרויות טיפ טופ שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות
יש לנו אותה פיז'מה, אנחנו בטוח מתאימים!

דייט-0

הטרנד החדש בעולם ההיכרויות


כריסטינה וולאס, פודקסטרית ויזמית, הפכה לאושיית זוגיות כשהציגה לפני מספר שנים ב-TED את מתודת ZERO DATE, דייט-0, או הדייט שלפני הדייט.

מילון הסלנג המוערך Urban Dictionary, מגדיר את זה כך: "פגישה לפני דייט בין שני אנשים... יש לשקול דייט-0 לפני כל דייט ראשון".
באותה הרצאה אלמותית הציגה כריסטינה וולאס מחקר לפיו מספיק לבלות עם מישהו רק 30 שניות כדי לדעת אם יש קליק. כריסטינה לא רק נתלתה במחקר, היא גם יישמה בשטח והוכיחה לעצמה שעם מעט תעוזה ואסרטיביות השיטה עובדת ביג טיים. כריסטינה בחרה מספר גברים שפרופיל המשתמש שלהם באפליקציית הכרויות עמד בקריטריונים שהציבה לעצמה, ויצאה איתם לדייט. תחושות הבטן שלה עמדו בזמנים כמו שעון שוויצרי - 30 שניות. היא לא הייתה צריכה יותר מזה כדי לקבל הוכחה שהשיטה עובדת, אבל מטעמי נימוס משכה עם שלושה מהם שעה בבית קפה. עם הרביעי היא משכה קליק של 30 שניות לדייט שארך הרבה יותר משעה, והשאר היסטוריה!

האם שיטת ההכרויות בצ'אט מיצתה את עצמה?

גוסטינג - העלמות ללא התראה מוקדמת, היא תופעה נפוצה בעולם ההיכרויות, שמתנהל רובו ככולו באמצעות צא'ט מסרים. אז נכון, אנחנו, הישראלים, פינינו מקום של כבוד לחוצפה ודחקנו את הנימוס לפינה, מה שמסביר בוודאי חלק ממקרי הגוסטינג. אבל מה שמסביר כנראה את ממדי התופעה הבלתי נתפסים זה "רוצים אבל פוחדים". רוצים, כי זה טבעי. פוחדים, כי למי יש כוח להתכתבויות ארוכות שבסופן דייט עם סימן שאלה גדול. מה זה גדול? ענקי!

האם שיטת ההכרויות בצ'אט מיצתה את עצמה? כנראה שכן. כי הימים חולפים, השנה עוברת, ועוד שנה ועוד אחת... והבדידות נשארת.

מה לזה ולכריסטינה וולאס? התשובה: דייט-0 אונליין בגרסתו החדשנית והמשודרגת!


טיפטופ-מאץ' - דייט-0 בלי לצאת מהבית

אפליקציית טיפטופ-מאץ' לוקחת את דייט-0 צעד אחד, אפילו שניים, קדימה. במקום לשרוף זמן בצ'אטים, ובמקום להתבאס ולבאס אחרים בגוסטינג, אתם יכולים עכשיו לבחור פרופילים שעונים על הקריטריונים שלכם ולהזמין כל אחד לדייט-0. קחו את הזמן, תראו בעיניים, תשמעו באוזניים, והכי חשוב תרגישו מהבטן עם מי יש לכם עסק. אפשר לחתוך (בנימוס) בלי מבוכה ואי-נעימויות אחרי 30 שניות, אחרי חמש דקות, שעה... איך שמרגיש לכם. אם מתבשל משהו ראשוני, בלחיצת כפתור תוכלו לתבל את הדייט בשאלות שיוסיפו פאן ועניין ויעמיקו את ההיכרות. וכמו בכל תבשיל, תרגישו מהבטן אם יש פרפרים ונפגשים בחיים האמיתיים, או שנפרדים לשלום וחוסכים דייט מיותר, זמן, כסף, ציפייה ואכזבה, וכמובן גוסטינג.


הורידו את טיפטופ-מאץ' כדי הכיר כמו שצריך בדייט-0 וקצרו את הדרך לזוגיות.

בהצלחה!הכרויות טיפ טופ שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות

לחצו וגלו איך זה עובד


153 צפיות0 תגובות