הכרויות בהתאמה נכונה מגדילה את הסיכוי לזוגיות ארוכת טווח


היכרויות בתאמה נכונה מגדילה את הסיכוי לזוגיות ארוכת טווח
יש התאמה אישית וערכית - יש זוגיות ארוכת טווח

גורם הפספוס מספר 1 באפליקציות ואתרי הכרויות

באתרי היכרויות אנשים בוחנים קודם כל את התמונות ועל סמך זה מחליטים אם ליצור קשר או לוותר. גם אנשים אליהם מגיעה פניה, ברוב המקרים קובעים את יחסם, לענות או לא לענות, על סמך תמונה. הסתמכות על תמונה בלבד היא גורם הפספוס מספר 1 בדרך לזוגיות ואהבה.

תסתכלו מסביבכם, ההורים שלכם, החברים ותראו שמרבית הזוגות שחיים באושר ולאורך זמן לא יצאו מהגיליון האחרון של מגזין ווג. הם בסדר, לפעמים מעט עודף משקל, לפעמים הגובה לא בדיוק בסטנדרטים שאתם שבויים בהם. וראה זה פלא, הם חיים בהרמוניה ואוהבים. מה הסוד? הם פשוט מתאימים באישיותם וחולקים ערכים משותפים.הכרויות על פי חלוקה לקבוצות אישיות
חלוקה לקבוצות על פי אישיות

מחקרים קובעים: אישיות וערכים הם הבסיס לזוגיות ארוכת טווח

הפרמטרים של האישיות והערכים הם הבסיס לזוגיות יציבה לאורך זמן. זה לא אומר שהמראה לא חשוב. אבל בהתבסס על מחקרים, אם הערכים של בני זוג לא מתאימים, הזוגיות לא תחזיק מעמד לאורך זמן. לכן חשוב לבדוק עם בן הזוג הפוטנציאלי אם מבחינה אישית וערכית אתם באמת מתאימים.

במהלך השנים נערכו מחקרים רבים שבקשו לקבל תשובה לשאלת ההתאמה הזוגית. המפורסם והמקיף שבהם בוצע על ידי דוקטור הלן פישר, בהשתתפות 14 מיליון נשים וגברים ברחבי העולם. במסגרת המחקר סוּוגו המשתתפים, על פי אישיותם, לארבע קבוצות אב. תוצאות המחקר הראו כי ברוב המקרים, התאמה זוגית ארוכת טווח התקיימה על בסיס מאפייני אישיות וערכים מסוימים שהוגדרו בקבוצות.
היכרויות לקשר רציני - מסקנות

מחקרה של דוקטור הלן פישר מצביע על כך שהתאמה לזוגיות ארוכת טווח מתקיימת בשילובים מסוימים בין בעלי אישיות וערכים דומים, או בשילובים בין בעלי אישיות מנוגדים. אבל תמיד יש בשילובים שיטתיות המבוססת על אישיות וערכים מסוימים.

במילים אחרות, זוגיות המושתת על חיבור נכון של ערכים ואישיות היא בעלת סיכוי גדול יותר להתקיים לאורך זמן. נכון להיום, אחוז הגירושין בישראל מתקרב ל-30%. עם המידע הזה כדאי מאוד לערוך הכרויות בצורה מושכלת, ויש כזאת!


טיפטופ-מאץ' - הכרויות עם סיכוי טוב לזוגיות כבר מהדייט הראשון

אפליקציית טיפ-טופ-מאץ' שמה לעצמה מטרה להביא זוגות להצלחה במציאת זוגיות ארוכת טווח. לשם כך הוטמעה במערכת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש כיום בתחום ההיכרויות.

טיפטופ-מאץ' מנתחת את אישיות המשתמש בעזרת בינה מלאכותית, שסורקת את טביעת קולו במענה על ארבע שאלות. עם המידע שמתקבל מאתרת המערכת את בעלי, או בעלות, האישיות המתאימים ביותר על פי עקרונות המחקר של דוקטור הלן פישר.

אם אתם מחפשים זוגיות ארוכת טווח, מומלץ מאוד לבצע התאמה מדעית באפליקציית טיפ-טופ-מאץ', ולקבל התאמות עם סיכוי טוב לזוגיות כבר מהדייט הראשון.


בהצלחה!


אפליקציית הכרויות מהפכנית עם סיכוי טוב לזוגיות כבר מהדייט הראשון

לחצו וגלו איך זה עובד

45 צפיות0 תגובות