הכרויות בדרך הקצרה לזוגיות - גם במגזר הדתי


הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות
רואים באמת מה אתם שווים ואיך להתחבר אליכם

אם הפרופיל האישי מציג אתכם כמו שצריך תזכו לפניות ולהיענות שיובילו לצ'אט מסרים. אבל מכאן ועד היכרות משמעותית שחוסכת אכזבות במפגש פנים אל פנים המרחק רב. הרבה פו"פים אינם מיומנים ביצירת פרופיל איכותי. בתחום חיפוש העבודה יש סדנאות הכשרה למחפשי עבודה, ולאחרונה גם נפתחו סדנאות מסוג זה למחפשי זוגיות. שכחו מזה. לא צריך! בשורות הבאות תגלו איך מכירים כמו שצריך באפליקציה ומקצרים את הדרך לזוגיות.


לא צריך לשרוף 5 שנים בהיכרויות כדי למצוא זוגיות.

אפשר גם פחות. הרבה פחות!

לאחרונה נתקלתי בראיון מצולם עם ט' - אישה דתיה צעירה, שהתחתנה זה מכבר והחליטה להשיא עצות איך להכיר את החצי השני. התרשמתי עמוקות מ- ט', מיופייה, ומהחן השופע שהקרינה בכמויות מסחריות. לכן נדהמתי לגלות שהיא התייבשה 5 שנים באתר הכרויות עד שמצאה את בחיר ליבה. בגילוי לב כובש לב היא העידה על עצמה שלא נחה על זרי הדפנה ועבדה קשה כדי להשיג את המטרה. הקפידה על כתיבת פרופיל כן ורהוט, פירטה תחומי עניין וההעדפות, השקיעה בתמונה אטרקטיבית, אבל אמינה, שלא משקרת, ולא חיפפה בכל הנוגע לנוכחות עקבית באתר. היא גם טרחה לעדכן את הפרופיל מעת לעת, בהתאם לשינויים האישיים והרגשיים שעברו עליה במהלך 5 שנים. ואם לא די בכך, הרי שמדובר בבחורה אסרטיבית עם ביטחון עצמי מעורר השתאות (בהתחשב בעולם ממנו היא באה) שלא נרתעת לפנות אל גבר שצד את עינה - שומו שמיים! להתחיל עם גבר?! אין מה לדבר, ט' עשתה כל מה שצריך, לפי הספר, ובסוף מצאה את מבוקשה.


קשה רק להבין למה לקח לה כל כך הרבה זמן. אבל זה כנראה טיבם של אפליקציות ואתרי הכרויות - הרבה עבודה קשה, הרבה תסכול ומעט הצלחות.

כשאני מסתכל על הבחורה השווה הזאת אני חש צורך להתנצל בפניה שלא הבאנו לעולם את אפליקציית טיפטופ-מאץ' לפני 5 שנים. מה לעשות, הברק פגע באנו רק בשנה החולפת, ועכשיו, סופסוף, אנחנו יכולים לבשר על מודל הכרויות חדשני שמקצר משמעותית את הדרך לזוגיות. ואם זה לא מספיק, הוא גם חוסך דייטים מבאסים, זמן יקר וכסף.


היכרות משמעותית = חצי הדרך לזוגיות

לקחתי לעצמי הרבה דברים מהריאיון עם ט'. אבל הדבר שהכי בלט בין המסרים שביקשה להעביר, זה תזכורת שבשביל למצוא קשר רציני הבנ'אדם צריך לפתוח את עולמו בפני המדפדפים והמדפדפות באפליקציות ואתרי הכרויות. לקח ל-ט' הרבה שנים להבין את זה ולפתוח, ובסוף זה השתלם לה בגדול.

נכון, לא לכל אחד יש את המיומנות והדרייב שיש ל-ט' ולא כל אחת יכולה ליישם את התורה מהיום למחר. לכן, כדי שכל אחד ואחת יוכלו להכיר כמו שצריך באפליקציה ולקצר את הדרך לזוגיות, יצרנו את טיפטופ-מאץ'.


טיפטופ-מאץ' - מה שרואים מכאן

לא רואים בפרופיל ולא בצ'אט

פרופיל שכתוב היטב ומציג תמונה טובה הוא תנאי ראשון למשיכת תשומת לב וערור עניין. על חשיבות הסיפור האישי הרחבנו בפוסט אחד. ועל חשיבות התמונה בפוסט נוסף. כשהפרופיל האישי מציג אתכם כמו שצריך תזכו לפניות ולהיענות שיובילו להיכרות ראשונית בצ'אט מסרים. אבל מכאן ועד היכרות משמעותית שחוסכת אכזבות במפגש פנים אל פנים המרחק רב.

טיפטופ-מאץ' היא פלטפורמת היכרויות חדשנית, עם מפגש וידאו משולב בשאלות ממוקדות שפותחו במחקי זוגיות. השאלות, הלא שגרתיות, ייתנו לכם חופש לפתוח את עולמכם בפני הצד השני, לחלוק חוויות, לדסקס מכנים משותפים ולהכיר כמו שצריך בלי לזוז מטר מהבית. מה שתראו מכאן לא תראו בפרופיל, לא בצ'אט וגם לא בדייט ראשון. כבר באפליקציה תרגישו אם יש כימיה ואופק לזוגיות ששווה לצאת בשבילם מהבית להעמקת הקשר. ומצד שני, אם אין חיבור, אפשר להיפרד בלי מבוכה ואי נעימויות בכל שלב של המפגש.


קפיצת הדרך לזוגיות

טיפטופ-מאץ' היא בדיוק מה שהיה חסר עד היום לניהול היכרויות שמניבות תוצאות. האפליקציה פותחת את הלב ואת הראש לחיבורים זוגיים, שבתנאים אחרים אפשר לפספס בלי לשים לב. היא חוסכת דייטים מיותרים, זמן, כסף ועומס רגשי, ומהווה קפיצת דרך משמעותית לזוגיות.

אם אתם מחפשים קשר רציני וממש לא מתכוונים לחכות לו 5 שנים, הצטרפו היום לאלפי פו"פים, מכל המגזרים, שמחכים לכם בטיפטופ-מאץ'.הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות

לחצו וגלו איך זה עובד

122 צפיות0 תגובות