היכרות מקדימה לדייט ראשון מקצרת את הדרך לזוגיות


הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות
בליינד דייט OUT, דייט בעיניים פקוחות IN

עולם הדייטים קיבל ניעור רציני בתקופת הקורונה. אם נדמה היה שהבידודים, הריחוק החברתי והסגרים יחסמו את הדרך להיכרויות, זה לא קרה. אנשים ספונים בבתיהם הסתגלו במהירות למצב החדש שנכפה עליהם ופיתחו תקשורת איכותית בעזרת אפליקציות וידאו, דוגמת זום, גוגל-מיט ודומיהן. הקשרים החברתיים עברו מבתי הקפה והברים למסך הטלפון, וגילו שאפשר ואפילו כדאי להכיר באפליקציות לפני שיוצאים בפזיזות לדייט פנים אל פנים חבושי מסכות.

דייטים וירטואליים בסמארטפון ובמחשב אישי הם דרך פשוטה ויעילה להיכרויות. הדייט באפליקציה לא מחליף את הדייט פנים אל פנים, אבל יתרונותיו רבים ועוזרים לסנן בליינד דייטים שמרביתם מסתיימים בלא כלום.


מכירים באזור הנוחות והביטחון האישי

דייט באפליקציה מתנהל מהמקום שאתם מרגישים בו הכי בטוח והכי בבית בעולם - הבית שלכם. בלי לחץ, הרחק מהפקקים ומהמרדף אחר מקום חניה פנוי. אין חשש מקרבה פיזית מוגזמת ומידיים שנשלחות לאיפה שלא צריך. השאלה מי ישלם על הקפה לא עומדת על הפרק. באפליקציה אתם רואים בדיוק מי עומד לפניכם, את שפת הגוף ואת החיוך. אתם שומעים את הקול, את טון הדיבור ואת הצחוק. אתם שולטים בשיחה, יותר קשובים אחד לשנייה ומאפשרים קרבה דו-כיוונית, ללא המעצורים הקיימים בבליינד דייט.


מונעים הפתעות ואי נעימויות

היתרון הגדול של הדייט המקדים באפליקציה הוא מניעת הפתעות במפגש פנים אל פנים, אם תחליטו ללכת על זה. בווידאו המראֶה לא משקר. אתם רואים בדיוק עם מי יש לכם עסק, ולא צריכים להסתמך על תמונה שהועלתה מהטלפון, לעיתים קרובות לאחר מתיחת פנים, וגורמת אכזבה בחיים האמיתיים.

בדייט וירטואלי תוכלו לדעת במהירות עם יש התאמה ואם כדאי לצאת דייט נטול הפתעות ואי נעימויות, עם סיכוי טוב להעמקת הקשר.


מה חשוב לעשות כדי להצליח

שימו עליכם בגד נוח, אך לא זרוק ומרושל (לא פיג'מה), כזה שמחמיא לכם. מומלץ גם אבזר שמאפיין את אישיותכם, כמו כובע, צעיף, תכשיט, אבל לא משקפי שמש שיוצרות חיץ בינכם לבין הצד שממול. תכינו כוס משקה, אם בא לכם, ותרגישו חופשי לחייך, זה פותח לבבות.

מה לא לעשות: אל תתעסקו עם הטלפון במהלך הדייט, זה יוצר ניכור וריחוק, ואפילו מעליב. אתם נפגשים כדי לגלות אם תרצו לבלות את שארית חייכם באהבה וכיף עם האדם שמולכם. אל תשכחו את זה!


לפני דייט באפליקציה

חשוב ביותר להחליף מסרים בצ'ט כדי לוודא שאתם באותו ראש ויש עניין להיפגש. אתם מחפשים זוגיות, לכן חשוב להראות את זה לצד השני ולקבל ממנו פידבק שגם הוא עם הפנים לקשר רציני. זה המכנה המשותף הראשוני שמביא אתכם להרחבת ההיכרות פנים אל פנים באפליקציה.


טיפטופ-מאץ' - מכירים כמו שצריך לפני שנפגשים

טיפטופ-מאץ' היא אפליקציית הכרויות המתקדמת מסוגה, היחידה שמאפשרת דייט מקדים, משולב בשאלות חכמות, לא שגרתיות, שמאפשרות ביטוי מלא למי שאתם באמת.

השאלות, שפותחו במסגרת מחקרי זוגיות, יאפשרו לכם לפתח שיח משוחרר, זורם ומקרב, במהלכו תגלו מכנים משותפים ותרגישו אם יש כימיה ורצון הדדי להעמקת הקשר - כל מה שצריך כדי להחליט להיפגש על אמת. ומצד שני, אם מרגישים שזה לא זה, אפשר להיפרד ללא מבוכה ואי נעימויות בכל שלב של המפגש.

אם החלטתם שזה כן זה, תגיעו לדייט בחיים האמיתיים מחוברים, ללא תחושת זרות האופיינית לבליינד דייט, בלי הפתעות מבאסות, ועם אופק לזוגיות.


הכנסו לאפליקציית טיפטופ-מאץ' עוד היום - תכירו כמו שצריך לפני שתפגשו ותקצרו את הדרך לזוגיות.
הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות

לחצו וגלו איך זה עובד

105 צפיות0 תגובות