היית פונה באפליקציית הכרויות לאנשים בלי תמונת פרופיל? ......ולך יש תמונה?


אין תמונה - אין פניות - אין הכרויות - אין זוגיות
אין תמונה - אין פניות - אין הכרויות - אין זוגיות

אחד הדברים הלא מובנים שאפשר למצוא באפליקציות להיכרויות, זה אנשים שמחפשים זוגיות בלי להציג תמונת פרופיל. אם אתם נמנים עליהם, שאלו את עצמכם שאלה אחת פשוטה: האם הייתי פונה למישהו, או מישהי, בלי לדעת איך הוא נראה? סביר להניח שלא! ובכן, ככה בדיוק מתייחסים גם ל"אין תמונה" שלך. אין תמונה - אין פניות - אין הכרויות - אין זוגיות.


תמונה היא לא חזות הכל, אבל...

נכון, תמונה היא לא חזות הכל, אבל היא מספקת אינפורמציה בסיסית: המבט מדבר, החיוך (אם יש) מזמין, סגנון הלבוש משדר טעם... והסך הכל נותן ממד ראשוני של היכרות, שכולם זקוקים לה לפני עשיית הצעד הראשון.


מה הקטע של סרבני תמונה שמחפשים זוגיות?

אז מה, להכיר באפליקציה זה פדיחה? להיות רשום עם תמונת פרופיל בכמה אפליקציות זה עוד יותר פדיחה? חוששים שיזהו אתכם? שיעריכו אתכם פחות? היי, אנחנו ב-2022, כבר שנתיים חיים (אם אפשר לקרוא לזה ככה) עם הקורונה. אין היום מקום יותר לגיטימי ופופולרי לחיפוש זוגיות מאפליקציות ואתרי הכרויות. אז שכחו מדעות קדומות, העלו תמונה לפרופיל וחפשו זוגיות בלי עקבות שמבוססות על תפיסות מיושנות.

אבל רגע, אולי אתם לא מהמתפדחים, אלא מהחוששים! כמו אלה שאומרים על דירה שעומדת למכירה, שככל שעובר הזמן סיכוייה להימכר הולכים ופוחתים. האם אתם חוששים שתמונה תסגיר אתכם כמחפשים וָתיקים ותדבק בכם סטיגמה שתפגע בסיכויים? אם כן, זה המקום להזכיר שאתם בני אדם, לא נכסי דלא ניידיי. הורידו מהראש דאגה מיותרת והציגו את עצמכם באפליקציה כמו שצריך. תמונת פרופיל טובה רק תגדיל את ההזדמנויות ותקצר את הזמנים.

אם אין לכם תמונת פרופיל, הכנסו עכשיו לאפליקציה והשלימו את החסר.

תמונה אחת שווה אלף מילים. תנו לה לעשות בשבילכם את העבודה.


אגב, העניין הזה עם הדירה שלא נמכרת, זה המצאה של מתווכי נדל"ן, שמטרתה להאיץ במוכרים לסגור עסקה.


16 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול