הדרך המהירה והבטוחה לזוגיות- אפליקציית TipTopMatch


היכרויות לזוגיות בהתאמה מדויקת - טיפטופ-מאץ'
זוגיות בהתאמה מדויקת

טיפטופ-מאץ' היא אפליקציה חדשנית חכמה המאפשרת לפנויים ופנויות למצוא התאמה זוגית במיטבה בעזרת הכלים המתקדמים ביותר שיש כיום. ההתאמה מתבצעת בשני מישורים:

1- התאמה אישית באמצעות ניתוח קול מבוסס בינה מלאכותית.

2- התאמה רגשית במפגש וידאו אינטראקטיבי. המפגש משלב שאלות ממחקרי זוגיות שמצאו קשר ישיר בין מאפיינים אישיים לחיבור רגשי בין בני זוג. הדינמיקה שנוצרת מאפשרת לשניים להכיר כמו שצריך, לגלות אם יש חיבור רגשי ולהחליט העתיד לאן.


בליינד דייט – מתכון לכישלון

בליינד דייט הוא המשך ישיר להיכרות הקצרה והשטחית המקובלת כיום באתרי הכרויות. אף אחד לא אוהב את זה, אבל זה מה יש! למרבה הצער, רוב המפגשים מסתיימים בכישלון, המלוּוה לא פעם במפח נפש צורב ועלול אף להגיע לכדי פגיעה רגשית ופיזית. אפליקציית טיפטופ-מאץ' הוציאה את המושג בליינד דייט מהמשוואה ומהיום תצאו רק לדייט בעל סיכויי הצלחה גבוהים.


התאמה אישית באמצעות ניתוח קול מבוסס בינה מלאכותית

האפליקציה, מבוססת בינה מלאכותית, יודעת לנתח דגימות של קול אנושי, למפות לפיהן את אישיות האדם ולמצוא לו/לה התאמה זוגית מרבית. נשמע בדיוני? ממש לא! זה כאן, זה אמיתי וזה מביא יותר ויותר פנויים ופנויות לנטוש את האפליקציות הוותיקות כדי למצוא אהבה בפלא החדשני.

איך זה עובד? במהלך ההרשמה מקליט/ה המשתמש/ת תשובות לסדרה קצרה של שאלות. אין מה להילחץ, המערכת החכמה היא היחידה שמאזינה לתשובות. היא גם היחידה שיודעת לנתח את הקול ולמפות את האישיות לפי פרמטרים מגוונים: סגנון חיים, ערכים, רגישות, טמפרמנט, כושר קבלת החלטות, אימפולסיביות רומנטית, כישורי זוגיות, גמישות, אנרגיה אישית, אמונה, סגנון וטיפוח אישי. אלגוריתם האפליקציה מוסיף לניתוח האופי את העדפות המשתמש/ת ומציע בני/בנות זוג בהתאמה מרבית. אז עכשיו יוצאים לדייט? רגע, עוד לא!


התאמה רגשית בווידאו משולב עם שאלות ממחקרי זוגיות

לשם התחלה וחיזור, עומדת לרשות המשתמשים מערכת צ'אט. אלא, שצ'אט הוא אמצעי מוגבל, המאפשר היכרות שטחית בלבד ומוביל בדרך כלל לדייט בעל סיכויי הצלחה קלושים. וכאן החידוש הגדול של טיפטופ-מאץ' – לאחר שהחלפתם מספר מסרים בצ'אט, ואתם מרגישים שיש מקום להכיר יותר לעומק, אתם מזמינים למערכת היכרות בווידאו, בה תכירו כמו שצריך, ותוכלו להחליט להיפגש רק אם שניכם מרגישים שיש כאן סיכוי לחיבור, חברות וזוגיות.


יוצאים רק לדייט עם סיכוי ממשי להצלחה

במערכת ההיכרות תראו אחד את השני בווידאו (כמו בזום + תוספות). כל אחד מכם יראה, ישמע, יקלוט את שפת הגוף וירגיש את הווייבּ של השני. כל זאת, כשאתם נמצאים באזור הנוחות והביטחון האישי, בלי לצאת מהבית, על כל המשתמע מכך.

האפליקציה תציג שאלות מאתגרות ליצירת שיח חווייתי שישבור את הקרח, יסלק את החשש מפני שתיקות ארוכות, מתח ומבוכה, ויפתח אתכם לדיאלוג זורם ומקרב. זה- רציני מייצרת עבורכם תנאים אידיאלים לבטא את האישיות ולהתוודע אל זו של היושב מולכם. וכשכל הקלפים על השולחן תוכלו להחליט בלב שלם: יוצאים לדייט עם סיכוי מצוין להצליח, או נפרדים לשלום.


טיפטופ-מאץ' היא האפליקציה היעילה ביותר למצוא קשר זוגי אמיתי, והיחידה שמאפשרת היכרות בטוחה, ללא סיכון ומגע פיזי כפוי.


לחצו וגלו איך זה עובד30 צפיות0 תגובות