דייט ראשון בתנאים מושלמים - מהבית!


בליינד דייט שונה במהותו מדייטים אחרים. בליינד דייט זה חתול בשק. בבליינד דייט אנחנו הולכים להכיר אדם זר. אין לנו באמת מושג את מי נפגוש. הסיטואציה מביכה, ומלווה בחששות מאכזבה מיידית, משתיקות רועמות, ממתח מיותר ומאי נעימויות במקום ציבורי, לא בדיוק אזור הנוחות שלנו. את כל אלו חוסכת לכם אפליקציית טיפטופ-מאץ'.


בליינד דייט בתנאים מושלמים

קודם כל, מה זה בליינד דייט? בליינד דייט הוא מפגש היכרות ראשון שמאפשר לשני אנשים בעלי כוונות רומנטיות להכיר אחד את השני/ה. עוד לא סיימנו את המשפט וכבר אפשר לדמיין את המבוכה הנלווית, אכזבה אפשרית, מתח צפוי וכיו"ב. בליינד דייט בתנאים מושלמים זה אותו דבר, רק בלי תופעות הלוואי הנזכרות, ובתוספת סיכוי משופר לזוגיות. זה בדיוק מה שמצפה לכם באפליקציית טיפטופ-מאץ'.


טיפטופ-דייט - לא דומה לשום דייט שחוויתם, גם לא דייט שני ושלישי

המפגש באפליקציה לא דומה לשום בליינד דייט שתחוו. גם לא לדייט שני ושלישי. אתם פשוט נפגשים בווידאו מהבית, כשהציפיות מתואמות וברורות: קשר רציני וזוגיות ארוכת טווח. שניכם מגיעים למפגש בידיעה שמבחינה אישית אתם מתאימים, מה שנותן לכם שקט וביטחון הדדי. מה שנשאר לכם בעצם, זה לברר אם יש קליק או אין קליק? בטיפטופ-מאץ' תמצאו כלים מושלמים שיעזרו לכם לקבל תשובה לשאלה הזאת.


כל דייט וכל חיזור הוא סוג של משחק. בטיפטופ-מאץ' כליי המשחק בילד-אין. לא צריך להביא שאלות מהבית. בלחיצת כפתור תעלה שאלה מעניינת שתכניס אתכם לשיח קולח. אם יהיה בהתחלה קצת קרח מהר מאוד הוא ישבר. מיציתם עניין, לוחצים על הכפתור והשאלה הבאה מתדלקת נושא חדש. הדינמיקה הידידותית שנוצרת באפליקציה מפזרת את תחושת הזרות שהיתה בהתחלה ופותחת ערוץ תקשורת משוחרר וזורם. נדיר לייצר אינטראקציה כזאת בדייט, ועוד יותר נדיר בבליינד דייט.


אם נועדתם זה לזו, תרגישו את זה באפליקציה ותגיעו לדייט בחיים האמיתיים עם מטענים רגשיים חיוביים ומכנים משותפים שיהוו התחלה טובה לקשר זוגי.

אם לא יהיה קליק, ברור שלא נועדתם זה לזו ותגלו שהדינמיקה החיובית שנוצרה מאפשרת לכם להיפרד תוך הבנה מלאה ובלי רגשות אשם ואי נוחות.


דייט באפליקציה - מתאים לנשים כמו כפפה ליד

דייט באפליקציה (TipTopDate) הוא כלי מושלם לנשים, המאפשר להזמין גברים לדייט מהבית, להכיר אותם מאזור הביטחון האישי שלהן, ולצאת לדייט רק כשיש קליק המצביע על סיכוי טוב לזוגיות.


הכנסו עוד היום לטיפטופ-מאץ', קבלו התאמות והזמינו לדייט באפליקציה, לפני שמישהו יקדים אתכם. כל התאמה היא הזדמנות לזוגיות. לא הזמנת - פספסת!


בהצלחה!52 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול