אתרי הכרויות עושים הכל כדי שלא תמצאו אהבה


היכרויות עם התאמה זוגית מדויקת
התאמה זוגית מדויקת

נתחיל בחדשות הרעות: הסיכוי למצוא קשר רציני באתרי הכרויות שואף לאפס. הם פשוט עושים הכל כדי שזה לא יקרה. העסק בנוי כך שתתמכרו לחיפוש אינסופי אחר הריגוש הבא. בינתיים זה מצליח להם יופי, ואתם משלמים. אבל דוֹנט ווֹרי בּי הֶפּי, יש גם חדשות טובות!


דוקטור לירז מרגלית, פסיכולוגית ומומחית לקבלת החלטות (המהממת מצוות המומחים של אהבה חדשה) הוזמנה לאחר כבוד אל ענקית ההיכרויות טינדר. כשהציגה להם מודל מבוסס מחקרים להתאמה זוגית מיטבית, זה מה שאמרו לה: "מרתק, אבל אנחנו רוצים שתעזרי לנו לייצר יותר זמן משתמש באתר". אתם הבנתם את זה? אתרי ההיכרויות מתחרים מי ישאיר אתכם יותר זמן עם היד על המכשיר ועושים הכל כדי שלא תמצאו אהבה. ואתם? בלי להרגיש הופכים למכרה כסף סחיט שמתמכר לבילוי אינסופי בחיפוש אחר הריגוש הבא.


אפליקציות ואתרי הכרויות = משחקי מחשב למבוגרים

מיליוני ילדים בעולם מכורים למשחקי מחשב. בסין כבר יש מוסדות לגמילה. אבל לא רק ילדים, העולם כולו מכור לסמארטפון. מי שאומר אני לא, טומן את הראש באדמה. אפליקציות ואתרי הכרויות עובדים בדיוק על אותו עיקרון של משחקי מחשב. במילים אחרות, משחקי מחשב למבוגרים.


איפה הקאץ'?

קשר רציני לא בא טוב בעיניים לאתרי היכרויות. הם לא מעוניינים בזוגיות ואהבה ארוכי טווח, שרחמנא ליצלן עוד יסתיימו בחתונה ובנטישה של עוד שני לקוחות משלמים. אז במקום זה הם מציפים אותך בריגושים. במקרה הטוב, התרגשת, נפגשת, התאכזבת וחזרת לאפליקציה. במקרה הנפוץ, אפילו לא נפגשת, כי בהחלקת אצבע מחכה לך עוד ריגוש ועוד אחד ועוד... ומרגע לרגע יותר ויותר סבבה לך, הרבה יותר מלהתאמץ להכיר לעומק את החצי השני שלך.

 

סטודנט בן 23 ממרכז הארץ:

“זה מרגיש שגם אם אתה נפרד ממישהי

זה לא סוף העולם, כי אתה תמיד יכול

למצוא מישהי אחרת".

 
היכרויות לזוגיות בהתאמה מדויקת - טיפטופ-מאץ'
באפליקציות להכרויות אנשים מתאהבים בתמונות

תמונה אחת שווה אלף פנטזיות

שם המשחק הוא התרשמות שטחית מ"התאמות" ריקות מתוכן. כולם יפים, כולם חכמים, כולם מצליחים. העיניים רואות תמונה והמוח מלביש על זה את כל הפנטזיות שקיימות בעיני המתבונן. וכמו כל דבר אחר בחיים, מה שבא בקלות הולך בקלות. נדלקים בקלות נכבים בקלות, אבל דוֹנט ווֹרי בּי הֶפּי. הקסם הבא כולה במרחק החלקה והוא כבר יתדלק אותך בריגוש הבא.

אתרי ההיכרויות הם גן עדן בשביל משתמשים שבחיים האמיתיים לא זוכים להצלחה יתירה. כאן הם נחשקים וזוכים לתשומת לב. שם בחוץ העולם אכזר ומנוכר, כך שהיכולת לבחור כל פעם פנטזיה חדשה מתוך מבחר אינסופי של הצעות רומנטיות, ממלא את הלב באופטימיות ובאופוריה ממכרת.

סיכם את ההרגשה סטודנט בן 23 ממרכז הארץ: “זה מרגיש שגם אם אתה נפרד ממישהי זה לא סוף העולם, כי אתה תמיד יכול למצוא מישהי אחרת".


ועכשיו, לחדשות הטובות: אפליקציית היכרויות חדשנית עם התאמה זוגית מדויקת בעזרת בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות

אומרים שאנשים בעלי חזון חושבים באופן דומה. מתברר, שלדוקטור לירז מרגלית (זאת מתחילת הפוסט) אין בלעדיות על הרעיון היצירתי שהציגה בטינדר. חברת סטארט-אפ ישראלית השיקה לאחרונה את TipTopMatch - אפליקציית היכרויות חדשנית, המחברת משתמשים בהתאמה מדויקת בעזרת בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות שכללו 14 מיליון נשים וגברים בעולם. כשיש התאמה יכולים השניים לעבור למפגש ווידאו מונחה ולהנות מחוויית היכרות יוצאת דופן - סוג של דייט מקדים עם הרבה ערך מוסף וללא תופעות לוואי, המאפשר להם לגלות אם יש ביניהם התאמה רגשית ונוצר קליק.

היכרויות בהתאמה זוגית מדויקת - טיפטופ-מאץ'
היכרות עם סיכוי ממשי לזוגיות

אפשר לשכוח מדייטים על הפנים - יוצאים רק לדייט עם סיכוי ממשי לזוגיות

אפליקציית TipTopMatch נותנת מענה לאחד החסמים הגדולים ביצירת קשר, והוא עשיית הצעד הראשון. האפליקציה החכמה מסלקת את החשש מפני שתיקות ארוכות, אי נוחות, מתח ומבוכה. במהלך ווידאו דייט דינמי, מלווה בשאלות מנחות לשבירת הקרח ובאמצעים מעוררי עניין וקרבה, נוצרת אווירה ידידותית ודיאלוג זורם. TipTopMatch מייצרת תנאים מושלמים להיכרות, המאפשרים לשני הצדדים לתת ביטוי מלא לאישיותם ולגלות אם הם משדרים על אותו ווייבּ ויש חיבור רגשי. התוצאה - היכרות איכותית המאפשרת למנוע דייטים על הפנים, ולצאת רק לדייט עם סיכוי ממשי לזוגיות.91 צפיות0 תגובות