אתגר הגשמת זוגיות לאלמנות ואלמנים


הכרויות טיפ טופ לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות
יש מקום להרבה אופטימיות

לא נעים להיות אלמן/ה, וזה בלשון המעטה. אם לא די בטרגדיה האישית, מתווספת לכך גם סטיגמה חברתית, לגמרי לא מוצדקת, שיכולה לפגוע בסיכויים להיכרות מתאימה ובניית זוגיות טובה ומפצה - פרק ב'.

עם המטען הזה, וגם בלעדיו, אפליקציות ואתרי הכרויות, שהם ברירת המחדל כיום לחיפוש התאמה זוגית, לא משאירים הרבה מקום לאופטימיות. מי שהיה שם יודע את זה על בשרו, לבו, זמנו וכספו. במילים אחרות - מדובר בתהליך סיזיפי עם תוצאות דלות ומתסכלות. אבל איך אומרים? לא אלמן ישראל!


יש חיים אחרי המוות

האבלות היא שלב חשוב והכרחי בעקבות מותו של אדם קרוב. תקופת האבל היא אינדיווידואלית, למרות שהאובדן והזיכרון נשארים לתמיד. אבל החיים נמשכים ואסור להרים ידיים, גם אם החברה הסובבת שיפוטית וסטיגמטית, ומעכבת אהבה חדשה ושיקום חיי משפחה.

אם התאלמנתם והחלטתם שהגיעה השעה להמשיך קדימה אתם חייבים להאמין שפרק ב' יהיה לא פחות טוב! גישה חיובית והתנערות מ"מה אומרים" ומהשוואה לפרק א' הם סוד ההצלחה.

אז עכשיו, כשהתובנות האלה ברורות ואתם כבר מוכנים נפשית לזוגיות הבאה, אתם נתקלים בוודאי בתופעה מבאסת באפליקציות ואתרי הכרויות - האלמנוּת מעוררת רתיעה. למה? לא ברור, אבל גם לא מחויב מציאות.

יש בישראל מאות אלפי אלמנות ואלמנים שמחפשים זוגיות ועומדים בפני אותה בעיה. אף אחד לא אומר שהם צריכים להעדיף אלו את אלו, אבל הרקע המשותף מוציא את הרתיעה מהמשוואה. לא שמכאן והלאה הכל פשוט; עדיין צריך למצוא שפה משותפת, להתחבר אישית ורגשית ולצאת לדייטים, שרובם ככולם מסתיימים באכזבה. גם כאן הדרך לזוגיות גוזלת זמן יקר ומשאבים נפשיים, וכשיש ילדים זה משמעותי פי כמה. אבל, אפשר גם אחרת - אפשר להכיר כמו שצריך לפני שנפגשים ולקצר את הדרך לזוגיות!


מכירים כמו שצריך לפני שנפגשים ומקצרים את הדרך לזוגיות

טיפטופ-מאץ' היא אפליקציית הכרויות חדשנית, היחידה שמאפשרת לכם להיפגש בדייט מקדים באפליקציה, לראות, לשמוע ולחלוק את עולמכם זה עם זו.

היכרות בין שני אנשים שמחפשים זוגיות אמיתית, מהולה, באופן טבעי, בהתרגשות ומבוכה, והאינטראקציה לא פעם נתקעת. כדי לשבור את הקרח עומדות לרשותכם באפליקציה שאלות יצירתיות ומעוררות עניין. בלחיצת כפתור תוכלו לתדלק את השיחה בנושאים החשובים באמת לקשר רציני, להכיר כמו שצריך ולגלות אם יש כימיה.

ההיכרות הייחודית תאפשר לכם להחליט אם להיפגש בחיים האמיתיים. ומצד שני, אם תרגישו שזה לא זה, תוכלו להיפרד ללא מבוכה ואי נעימויות בכל שלב של המפגש, ולחסוך דייט מיותר על כל המשתמע מכך - זמן, כסף ואנרגיה פיזית ונפשית.


הכנסו לאפליקציית טיפטופ-מאץ' ותראו איך מכירים כמו שצריך, רק את מי שצריך, ומקצרים את הדרך לזוגיות.

בהצלחה!לחצו וגלו איך זה עובד

49 צפיות0 תגובות