איך תמָנעו מהונאה רומנטית באתרי הכרויות


הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות - טיפטופ-מאץ'
גדע את האויב. דע את האוהב!
לאחרונה הודיע מרכז ההונאות המקוונות של משטרת בריטניה על עליה חדה במספר ההונאות באפליקציות ואתרי היכרויות. 63% מהקורבנות הן נשים. אם נוֹכל הטינדר גרם לכם לחשוב שרק נשים, מתברר ש- 37% הם גברים. ישראל, למרבה הצער, לא חורגת מהסטטיסטיקה הזאת. להודעה צורפה אזהרה בזו הלשון: "אנחנו מזכירים לכולם להתאהב באדם, לא בפרופיל. זה יכול להגן עליכם ועל הכסף שלכם".
אז איך בדיוק עושים את זה? בשורות הבאות תגלו מיהו האויב ואיך מקצרים את הדרך אל האוהב!


ממדי ההונאות באתרי היכרויות

בחודשים יוני עד אוגוסט דווחו בבריטניה למעלה מ-1800 הונאות. אם להסתמך על המספר הזה ביחס לאוכלוסייה, הרי שבישראל מדובר על כ-230 הונאות בתקופה המקבילה. מפחיד!

מי שצפה בנטפליקס בסדרה המדוברת "נוכל הטינדר" ובאייטמים דומים שפורסמו בתוכנית "המתחזים" של חיים אתגר, מבין עד כמה הנוכלים מתוחכמים ושכל אחד ואחת יכולים ליפול ברשתם. מי שחושב "לי זה לא יקרה" משלה את עצמו/ה.


הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות - טיפטופ-מאץ'
אזהרה: רעב לאהבה עלול לגרום לקוצר ראייה

פרופיל הנוכל באתרי הכרויות

נוכלים נוהגים להציג את עצמם ברשתות החברתיות ובאתרי ההיכרויות בזהות בדויה ו/או בפרופיל מזויף. להתקשרות איתם אין שום סימני אזהרה מקדימים. ההיכרות בצ'אט נראית אותנטית ומבטיחה. נוכלים ונוכלות הם טיפוסים שרמנטיים. במיומנות רבה הם רוכשים את אמון הקורבנות ויוצרים אשליה שמדובר באהבת אמת ובזוגיות מבטיחה. וכשהקורבנות מתאהבים ונלכדים בקורי הרשת, נסללת הדרך להוצאת כספים במרמה. כשהקורבנות מתעוררים יום אחד מהסיוט ומבינים ששֹחקו לידי נוכל, חרֵב עליהם עולמם והם נותרים עם צלקות עמוקות שישפיעו לרעה על כל מערכת יחסים זוגית שינסו ליצור בעתיד.


פרופיל הקורבן באתרי הכרויות

כל מי שמחפש זוגיות יכול למצוא קווים משותפים עם פרופיל הקורבן. אהבה וזוגיות הם צורך בסיסי, ממש כמו אוכל. כשהצורך הזה לא בא לידי סיפוקו מתפתח רעב, שכל מי שמחפש/ת זוגיות מכיר/ה מקרוב. הרעב לאהבה הופך את מחפשי הזוגיות לטרף קל עבור נוכלים.מכירים כמו שצריך לפני שנפגשים ומקצרים את הדרך לזוגיות אמיתית

אפליקציית טיפטופ-מאץ' היא מודל חדשני להיכרויות המבוסס על מפגש וידאו חכם שמאפשר להכיר כמו שצריך לפני שנפגשים. במפגש תראו אם האדם מולכם הוא באמת זה שמופיע בתמונת הפרופיל. תראו את שפת הגוף ואת החיוך, תשמעו את הקול והצחוק, ותהיה לפניכם תמונת מציאות משמעותית לאין ערוך מהיכרות רגילה בצ'אט מסרים.

אבל מה עם האופי? טוב ששאלתם! בלחיצת כפתור יוצגו שאלות שפותחו במחקרי זוגיות כדי להוביל שיחה פתוחה וכנה - שיחה פוקחת עיניים אל עולמו האישי והרגשי של האדם ממול. מסוג השיחות שקשה לזייף בהן. ואם מזייפים הזיוף נראה לעין.

אבל טיפטופ-מץ' לא נועדה לשמש מכונת אמת. זה בונוס. בסופו של דבר רוב האנשים שתכירו מחפשים את החצי השני ממש כמוכם. המפגש באפליקציה מתקיים בתנאי היכרות מושלמים, המאפשרים לגלות אם יש כימיה ואם קיים סיכוי לזוגיות ששווה יציאה לדייט.


מכירים כמו שצריך לפני שנפגשים וחוסכים דייטים מיותרים

בדיוק כמו שטיפטופ-מאץ' מאפשרת לכם לזהות את האויב ולגלות את האוהב, היא גם משקפת במהירות היכרות בה אין דבק שמחבר ביניכם, ומאפשרת להתנתק בכל שלב של המפגש, בלי מבוכה ואי נעימויות. במילים אחרות, טיפטופ-מאץ' חוסכת לכם דייטים מיותרים, אכזבות, זמן וכסף.


הורידו את טיפטופ-מאץ' והצטרפו לאלפי נשים וגברים שמכירים כמו שצריך לפני שנפגשים ומקצרים את הדרך לזוגיות.הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות - טיפטופ-מאץ'

לחצו וגלו איך זה עובד

44 צפיות0 תגובות