איך מנטרלים את המבוכה וזורמים להיכרות משמעותית?


הכרויות טיפ טופ לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות
מכבים את המבוכה מדליקים את ההיכרות

שוב פספסתי את אהבת חיי

אני הולך ברחוב ולפתע נתקל בחבר, או חברה. מחליפים כאפות, לפעמים חיבוק, חושפים חיוך ומפטפטים קצת להשלמת פערים. הכל זורם, אין חשדנות ואין עכבות, ואם יש כאלה, אנחנו שולטים בחומר ויודעים איך לנווט.

טוב, מיצינו. אני ממשיך הלאה ולפתע מולי, ללא אזהרה מוקדמת היא מגיחה. אנחנו לא מכירים, אבל הלב מחסיר פעימה. מה עושים? מה עכשיו? צריך להחליט מהר. הזמן פועל לרעתי. עוד רגע היא תעלם מהאופק ואיתה האפשרות להכיר את אהבת חיי. אני בוחן שתי אפשרויות: האפשרות הקלה - להמשיך להתקדם במעלה הרחוב, תוך שכנוע עצמי שיהיו עוד הזדמנויות, ולחסוך לעצמי אירוע לבבי. וישנה גם האפשרות הכבדה - לפנות אליה, או אם לקרוא למהלך הזה בשמו: להתחיל איתה לאור יום. וזה לא פשוט. זה דורש ממני לנסות לחדור את מעטפת הפרטיות שלה, שעלולה להתפרש כהטרדה, ולהסתכן בדחיה ובפדיחה שמערערת את הביטחון ואת הדימוי העצמי.

אני באמת לא יודע איך היא תגיב. לא יודע מה יחסה לגברים שמתחילים איתה ברחוב (בטח יש הרבה כאלה). לא מכיר אותה. לא יכול להחליף איתה כאפות, ובטח לא לחבק. המחשבות רצות ומחפשות נקודת יציאה: היא בטח נשואה, רק היה נדמה לי שהמבטים שלנו נפגשו אבל בעצם זה לא קרה... ועוד ספקות כאלה ואחרות, שכל מטרתן לחפות על המבוכה ועל זה שאין לי במה להיאחז כדי לפתוח בשיחה. בחרתי באפשרות הקלה. הלכה עוד הזדמנות.


התעייפתם מאפליקציות ואתרי הכרויות?

אני חוזר לאפליקציות ואתרי הכרויות. אולי מפה תצמח אהבה. אבל האמת, אני לא מוצא הרבה הבדל בין מפגש אקראי ברחוב עם אישה זרה לדייט ראשון שנולד באפליקציה. נכון, יש הסכמה משותפת להיפגש, אבל הזרות והמבוכה לא הולכים לשומקום וזה לא ממש עוזר לזרימה הטבעית. אני לא איש מכירות. יש גבול כמה אני מסוגל להתאמץ למצוא חן. שוב אותם משפטי מפתח, שוב אותן בדיחות, שוב ושוב אותם דייטים ראשונים שהם גם אחרונים. זה מעייף.


אם גם אתם שבעתם מאפליקציות ואתרי הכרויות ומהעומס הרגשי המצטבר, וגם אתם לא רואים את אהבת חייכם נופלת עליכם באמצע הרחוב, אתם לא לבד. אלפי נשים וגברים, ממש כמוכם, עושים היום את דרכם לזוגיות באפליקציית טיפטופ-מאץ' - פלטפורמת היכרויות חכמה וחדשנית, שכוללת מפגש חי בווידאו משולב בשאלות שפותחות את הלב ונותנות ביטוי לצדדים החשובים באמת באישיות ובאופי של שני המשתתפים.

השאלות, הלא שגרתיות, ייתנו לכם חופש לחלוק חוויות, לדסקס מכנים משותפים, ולהכיר כמו שצריך בלי לזוז מטר מהבית. וכמובן, יִפטרו אתכם מהצורך המביך לגרד נושאי שיחה יבשים מבין חריצי הרצפה. בקיצור, סביבת היכרות בטוחה, וללא ספק, מושלמת ליצירת קליק. ומצד שני, אם אין חיבור, אפשר להיפרד בלי מבוכה ואי נעימויות בכל שלב של המפגש.


טיפטופ-מאץ' - בוסטר לקיצור הדרך לזוגיות

טיפטופ-מאץ' היא בדיוק מה שהיה חסר עד היום לניהול היכרויות. האפליקציה מספקת התאמות איכותיות ופותחת את הלב ואת הראש לחיבורים זוגיים, שבתנאים אחרים אפשר לפספס בקלות. היא חוסכת דייטים מיותרים, זמן, כסף ועומס רגשי, ומהווה בוסטר שמקצר משמעותית הדרך לזוגיות. אם עוד לא קיבלתם, למה אתם מחכים?!
הכרויות טיפ טופ לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות

לחצו וגלו איך זה עובד

99 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול