איך מגיעים לדייט ראשון מוצלח אפליקציית הכרויות מהפכנית לאנשים ששבעו מדייטים מאכזבים
הכרויות לאנשים ששבעו מדייטים מאכזבים
רוב הפנויים והפנויות שמכירים באפליקציות או אתרי הכרויות, קובעים דייט, או יותר נכון בליינד דייט, לאחר שיחה בצ'אט. בדרך כלל נפגשים במסעדה או בית קפה. שם הם אמורים להכיר ומשם להמשיך לזוגיות. המציאות היא שמרבית המפגשים הללו מסתיימים במפח נפש ולפעמים גרוע מזה.
השאלה, איך אפשר לצמצם את הכישלונות ולצאת לדייט אחד מוצלח שיוביל לזוגיות. כדי לענות על השאלה הזו אנחנו צריכים להבין למה רוב המפגשים מהסוג הזה נכשלים.

1. תמונת הפרופיל באפליקציה לא דומה לאדם במציאות

התמונות באתר מיועדות ליצור כוח משיכה ראשוני. לכן הרבה ממשתמשים באתרי ההיכרויות שמים תמונות מחמיאות משנים קודמות, או תמונות עכשוויות שעברו פילטרים שהופכים את כולם לדוגמנים. כשאנחנו מגיעים לפגישה יש לנו בפנטזיה את התמונות של מי שאנחנו עומדים לפגוש, כשלמרבה הצער, לעיתים קרובות מדי הן רחוקות מלשקף את המציאות. הדיסוננס הזה גורם לדחייה, התכנסות פנימית וקיפאון, שיוצרים ריחוק והופכים את הדייט לאילוץ של שאלות/תשובות באווירה שהדמיון בינה לרומנטיקה מקרי בהחלט.

2. הכרות מוקדמת שטחית

היות ואתם לא יודעים הרבה אחד על השני, נוצר מצב שאתם שואלים שאלות בנליות שמזכירות ראיון עבודה והכל מסתובב סביב שאלות טכניות ולא שאלות שמעוררות רגש. תוסיפו לזה את הזרות, את העובדה שאתם לא באזור הנוחות והביטחון שלכם, ובמקום להתקרב אתם הולכים ומתרחקים. כדי להרגיש צריך לפתוח את הלב ואת הראש - להקשיב, להתעניין, לתת ביטוי לעולכם הרגשי. כלומר, על מה אתם חולמים, מה מצחיק אתכם, מה מבכּי... וכיו"ב.


3. אתם פשוט לא מתאימים

הגעתם לדייט, התלבשתם, נסעתם, חיפשתם חניה, נכנסתם לבית הקפה... ואחרי דקה אתם מבנים שזה לא הטיפוס שלכם. אבל מה, לא נעים לקום וללכת ואתם תקועים עם כוס קפה או תה, והזמן שעובר לאט מרגיש כמו נצח. אתם עסוקים בחילופי נימוסים הדדיים, אבל אתם כבר לא שם ורק מחכים לרגע שתוכלו לברוח.


בטח אתם שואלים את עצמכם מה לעשות כדי להצליח? והתשובה פשוטה - להכיר לפני שנפגשים. האפשרויות הנפוצות: להסתכל בפייסבוק על האיש או האישה שאתם עומדים לפגוש, להביט בתמונות ולקרוא את האינפורמציה שהנ"ל סיפק/ה. ואפשר לדבר בטלפון במשך תקופה ולבחון אם יש לכם מכנים משותפים.

אבל למה להסתפק באמצעים המוגבלים הנ"ל כשאפשר פשוט להיכנס לאפליקציית טיפטופ-מאץ', לקבל התאמות מדויקות ולנהל את הדייט הראשון פנים אל פנים. כמו בזום אבל בממשק וידאו הרבה יותר חכם, ששואל בדיוק מה שצריך כדי לקלוט את הראש ואת הלב של מי שמולכם.

יש קליק ונוצר חיבור? צאו רק לדייט, בלי הפתעות ואי נעימויות, ועם סיכוי טוב לזוגיות כבר מהדייט הראשון.אפליקציית הכרויות מהפכנית עם סיכוי טוב לזוגיות כבר מהדייט הראשון

לחצו וגלו איך זה עובד

35 צפיות0 תגובות