איך להתחיל נכון עם בחורה באפליקציית הכרויות


פּניה בצ'אט היא הדרך המקובלת להתחיל עם בחורה באתרי היכרויות. רבים מהגברים מתלוננים שהנשים לא מגיבות לפּניה שלהם, וזה גורם לתסכול ותחושה שמדובר בבוט או בפרופיל לא אמין. הדיאגנוזה הזאת, ברוב המקרים, ממש לא נכונה. מה כן? בנים, לתשומת לבכם!התייחסות אישית - הנוסחה להיכרויות לקשר רציני

רוב הגברים פונים במסר ראשון ב"היי", בלי להציג את עצמם, בלי התייחסות אישית. וזו הדרך הכי בטוחה לזכות בהתעלמות מוחלטת. ולמה? כי זה נראה שאתה ממש לא רציני ואתה לא מעניין. אז מה לעשות?

הדבר הראשון חשוב זה לקרוא את הפרופיל של הבחורה. להבין מי היא, מה היא, מה היא מחפשת ומה היא מציעה. תתייחס בפּניה שלך למשהו שהיא ציינה, כמו, אם היא כתבה שהיא אוהבת חיות, הפּניה שלך צריכה לכלול התייחסות לזה כמו "היי, ראיתי שאת אוהבת חיות. גם אני, אז אולי נוכל לגדל יחד כלב וחתול?" זו דוגמא של פּניה עם התייחסות אישית, שמעלה חיוך ומגדילה את הסיכוי לתגובה חיובית פי כמה מאשר "היי".

דוגמה נוספת לפּניה שעובדת: "שמתי לב שאת צמחונית, אני לעומת זאת אוכל הכול, אבל יתר הפרטים שציינת בפרופיל משכו אותי, למשל - אוהבת לטיולי טבע, נעימה וחברותית. נראה לי שיש לנו המון משותף. מה דעתך?

גם בדוגמה הזו יש התייחסות אישית. אמנם אתה "טורף" והיא צמחונית, אבל זה קורה במשפחות הכי טובות, ובהחלט יש לכם ערכים משותפים ששווים היכרות.


שאלו את מי שכבר נישא!

חשוב לפנות בשפה יפה ולא בוטה ולהזמין לדיאלוג על סמך דברים משותפים. להימנע מהתייחסות לדברים חיצוניים. אישה יפה יודעת שהיא כזאת. אם תכירו, תהיה לך הזדמנות להחמיא לחיצוניותה, ואף רצוי שתעשה את זה. אבל באפליקציה זה סיפור אחר. בזירה הזאת התייחסות לאישיותה של האישה תעניק לך יותר נקודות זכות ותבטיח יותר הענות מצדה. שאלו את מי שכבר נישא!


בהצלחה!


טיפטופ-מאץ' הכרויות עם סיכוי טוב לזוגיות כבר מהדייט הראשון

לחצו וגלו איך זה עובד

102 צפיותתגובה 1