מי אנחנו

מאיר עיני - מנכ"ל ומייסד טיפטופ-מאץ'

מאיר עיני
מנכ"ל ומייסד טיפטופ-מאץ'

עמית מתכנת טיפטופ-מאץ'

עמית
מנהל הפיתוח

פריטי מתכנתת טיפטופ-מאץ'

פריטי
מתכנתת

חיים מתכנת טיפטופ-מאץ'

חיים
מתכנת

נדב קופירייטינג, כתיבת תוכן, תסריטאות, עריכת וידאו טיפטופ-מאץ'

נדב
קופירייטינג,
כתיבת תוכן, תסריטאות,
עריכת וידאו

לימור.jpeg

לימור
עיצוב

אפליקציה

יעקב מתכנת טיפטופ-מאץ'

יעקב
מתכנת

חברתנו הוקמה במטרה לשנות את זירת האונליין דייטינג בעולם ההכרויות, לייצר מקסימום הצלחה בדייט ראשון ולהגדיל את הסיכוי להבשלת זוגיות.

עובדה: רוב הדייטים הראשונים נכשלים – אנחנו מכירים את זה על בשרנו. לכן, מיפינו את הבעיה, ניתחנו את הגורמים והחלטנו לייצר פתרון מבוסס טכנולוגיה מתקדמת שיוביל אותכם לדייט ראשון במקסימום הצלחה ובשאיפה לאפס אכזבות. המטרה הושגה במלואה - אנו גאים להביא לכם את אפליקציית ההיכרויות החכמה, האמינה, הבטוחה והמתקדמת מסוגה.

למה היה לנו חשוב לייצר חוויה חדשנית מהנה ובטוחה?
1.    כי מרבית הדייטים הראשונים נוחלים כישלון.
2.    כי אנחנו חדורים תחושת שליחות ורוצים לשנות את המצב הקיים.
3.    כי אנחנו רוצים לעזור לאנשים למצוא זוגיות אמיתית.
4.    כי אנחנו בישראל ואנחנו אומה של סטראט-אפים.
5.    כי אהבה וזוגיות הן צורך בסיסי של כל אדם, ובחירה מוצלחת מלווה אותנו יום יום בשארית חיינו. אהבה וזוגיות ואופן הניהול שלהן לא נלמדים בשום מקום. במהלך החיים אנשים משקיעים בלימוד והתפתחות: רוכשים השכלה, מפתחים קריירה, מרחיבים את המעגל החברתי, וזוגיות – אין!
 
באינטרנט ניתן למצוא אינסוף מערכות ליצירת קשר זוגי, כזה או אחר. אף אחת לא מציעה מפגש להיכרות אפקטיבית לפני שיוצאים מהבית לדייט ראשון. המשתמשים נאלצים להסתפק בתמונות, על פי רוב מטעות, ובתיאור שטחי. המרחק משם לאכזבה בדייט הראשון קטן מאוד.


טיפטופ-מאץ' משנה את חוקי המשחק – לראשונה בעולם ההיכרויות עומדת לרשותך מערכת חכמה בה אנשים יכולים להכיר כמו שצריך ולהרגיש עם מי יש להם עסק לפני הדייט הראשון.


טיפטופ-מאץ' הופכת את חווית ההיכרות לפשוטה, מהנה ובטוחה בהרבה מכל חלופה שהכרתם. לא משנה לכמה פופולריות נזכה, מטרה אחת תמיד תישאר לנגד עינינו – עזרה במימוש זוגיות והעלאת מפלס האהבה עבור כמה שיותר אנשים.