היכרות בטוחה

שווה קריאה

חלק גדול מהחיים שלנו מתנהל באינטרנט: מתשלום חשבונות, דרך הבנק, המדיה החברתית... וכד'. הפעילויות האלה הפכו את חיינו לנוחים יותר, אך עם זאת חשפו אותנו לסכנות כמו הונאה, פריצה לחשבונות, השתלטות על מחשבים וכיו"ב.

עולם ההיכרויות מתנהל כיום גם הוא באינטרנט, אך בנוסף לסכנות הנלוות לפעילויות הנזכרות הוא עלול גם לחשוף אותנו לסכנות בחיים האמיתיים.

טיפטופ-מאץ' מאפשרת להכיר כמו שצריך מהבית ולצאת רק לדייט בטוח. אבל כדי לסגור את כל הפינות, חשוב לנו לחדד את הערנות כלפי הסכנות האורבות במרחב הדיגיטלי ואלה שגולשות מהאינטרנט החוצה.

 

פרטים אישיים – אמצו את הפתגם "כבדהו וחשדהו" - לעולם אל תמסרו פרטי אשראי, חשבון בנק או כל מידע פרטי אחר לאדם או גוף שאינכם מכירים. התוצאות עלולות לחשוף אתכם לסיכונים כלכליים חמורים.

 

דייטים ראשונים – היפגשו במקום ציבורי, כזה שאתם מכירים, שיש בו אנשים, ועם זאת מאפשר פרטיות. אפשר לשתף פרטים אודות הפגישה עם אדם שעליו אתם סומכים, כמו חבר/ה קרוב/ה או בן משפחה. מה שבטוח בטוח!

 

קצב ורצון – התקדמו בקצב שלכם. אל תתנו לאף אחד לדחוק בכם או לכפות עליכם מצבים שאינם מקובלים עליכם, לא רצויים לכם או לא נעימים לכם. שמרו את  המושכות בידיים שלכם ונווטו את ההכרות מתוך רצון והסכמה הדדיים.

 

הקשיבו לעצמכם – הקשיבו לאינסטינקטים שלכם – לכו עם הלב, אבל אל תאבדו את הראש. מרגישים שדברים יוצאים משליטה? חוששים? תרימו רגליים ותחתכו הביתה. לא נעים? לא נורא! ואפשר גם להתקשר לעזרה.

 

נתקלת בבעיה? יש שאלות? משהו לא מסתדר לך? נשמח לסייע!

 

וואטסאפ: 055-2770052

אימייל: support@tiptop-match.com