הכרויות לדתיים

הכי טבעי לבני ובנות המגזר הדתי לחפש את החצי השני באתרים ייעודיים. הבעיה מתעוררת כשהחיפוש מעלה חרס והלחץ האישי והחברתי גדל. בזה דתיות ודתיים לא שונים מאלפי פנויים ופניות שנרשמו ל-טיפטופ-מאץ' משתי סיבות:

1- אכזבה מאפליקציות ואתרי היכרויות שמזמנות להם שוב ושוב הכרויות בחוסר התאמה משווע.

2- הרצון להכיר פרטנר/ית לחיים בהתאמה מושלמת.
אם אתם בני המגזר הדתי, ואינכם מוכנים לוותר על התאמה זוגית פחות ממושלמת, כאן תוכלו לכוון בדיוק אל האישיות המתאימה לכם ולמצוא את החצי המשלים.

התאמה אישית מדויקת במערכת בינה מלאכותית 

TipTopMatch היא אפליקציה חדשנית, היחידה בעולם, המבוססת על בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות שכללו 14 מיליון נשים וגברים בעולם. האפליקציה מנתחת את אישיות המשתמשים על פי תווית קולם, ומייצרת דוח אישי מדויק עבור כל אחד ואחת (הדוח ניתן לצפייה על ידי המשתמש בלבד ואינו מוצג בפני אחרים). במילים אחרות, המערכת קולטת אתכם כמו שאתם - אי אפשר לעבוד עליה, במודע או שלא במודע, והיא מאתרת עבורכם מועמדים בהתאמה אישית מירבית. 

התאמה רגשית במפגש וידאו

מלוּוה שאלות מבוססות מחקרי זוגיות

התאמה אישית, טובה ככל שתהיה, דורשת אישור של התאמה רגשית. במפגש וידאו פנים אל פנים, מהבית, יוצגו שאלות מכוונות שיאפשרו לכם להכיר כמו שצריך את האישיות ואת עולם הערכים אחד של השני/ה. בסופו של תהליך תוכלו לקבל החלטה מבוססת, ערכית ורגשית, לגבי ההתאמה, ולצאת רק לדייט עם סיכוי ממשי לזוגיות.

פתרון מושלם לשומרים נגיעה

בני המגזר הדתי המקפידים על שמירת נגיעה ימצאו ב פתרון מושלם להיכרויות. כאן תתוודעו זה לזו מקרוב, אבל פיזית תתקשרו זה עם זו בווידאו מרחוק. כל אחד בביתו, ללא חשש להפרת האיסור.

התנסו עכשיו חינם

ההתנסות בטיפטופ-מאץ' חינם. התחברו עכשיו דרך חנות האפליקציות או מהמחשב האישי, ויש לכם סיכוי ממשי להכיר את האחד או האחת עוד היום.