הכרויות לגרושים
להצליח בפרק ב'

אם החלטתם למצוא אהבה חדשה אתם חייבים להאמין שפרק ב' יהיה יותר טוב! גישה חיובית היא סוד ההצלחה. שימו את העבר מאחור. השוואה עם פרק א' רק תפגע בסיכויים לפתוח דף חדש. אז אם המיינד-סט שלכם מסונכרן על הזוגיות הבאה, אפשר להתחיל לדבר. יש כמובן רק בעיה אחת – איפה מוצאים אותה? אתם הרי לא רוצים פרק א' במהדורה שניה, אלא זוגיות אם אדם שבאמת מתאים לאישיות שלכם, לראש שלכם, והכי חשוב ללב שלכם. 
החדשות הטובות הן שהבעיה קטנה בהרבה ממה שנדמה לכם. זה כמובן תלוי איפה ואיך תחפשו את החצי השני. אם הגעתם לכאן אחרי שיטוט מתיש ומעייף באפליקציות ואתרי היכרויות, שהפכו אתכם לקטני אמונה ביחס לסיכוי למצוא אהבה, עכשיו זה הולך להשתנות. 

התאמה זוגית – הסוד למערכת יחסים מוצלחת

פרק א' היה בוודאי שיעור מאלף בשבילכם בנושא התאמה זוגית. או יותר נכון – אי התאמה זוגית. המשיכה שהיוותה את יסודות הקשר הקודם לא הספיקה במבחן שגרת הנישואים, הפרנסה המשפחה או/והילדים. היום אתם יותר חכמים ומודעים לצרכים האישיים ולסדרי העדיפויות שלכם. וזה בדיוק מה שצריך להנחות אתכם בחיפוש אחר האדם המתאים לפרק ב'.
רִשמו לפניכם מספר שאלות שחובה לתת עליהם את הדעת לפני שיוצאים לדרך:
•    האם אני רוצה להתחתן?
•    האם אני רוצה מגורים משותפים?
•    איפה הילדים בתמונה?
•    האם אני רוצה ילדים משותפים בנוסף על אלה שכבר יש?
•    האם אני רוצה פרטנר/ית קרייריסט/ית + מטפלת שתגדל את הילדים או להיות שותפים מלאים במשימה הלא פשוטה?
•    איך מתייחסים לרכוש? 

ויש גם את שאלת המכנים המשותפים: איזה תכנים ימלאו לכם זמן איכות זוגי? 
לכל אחד יש תחומי עניין אישיים שצריך לכבד ולעודד. אבל הכל עניין של מינונים. את בעניין של מפגשים חברתיים, חובבת אופרות סבון ומטיבת לכת, והוא מעדיף ערבים שקטים בבית, חובב סדרות אקשן, ועושה סנפלינג. אל תקחו את זה אחד מהשני/ה, אבל לא פחות חשוב – שימו לב שהזוגיות תחבר אתכם במספיק תכנים משותפים שישמחו את כולם.

טיפטופ-מאץ' - היכרויות בהתאמה מדויקת

טיפטופ-מאץ' היא האפליקציה החכמה והמתקדמת ביותר שיש כיום. תכונותיה הייחודיות עוצבו במטרה אחת – לאפשר לכם להכיר את החצי השני בהתאמה מירבית, ולצאת ממנה לזוגיות ארוכת טווח מוקדם ככל האפשר.
טיפטופ-מאץ' מושתתת על התאמה דו שלבית: 1- התאמה אישית מבוססת בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות שכללו 14 מיליון נשים וגברים ברחבי העולם. 2- התאמה רגשית שמתבצעת במפגש פנים אל פנים בווידאו מהבית. במהלך המפגש יוצגו שאלות מכוונות שיאפשרו לכם להכיר כמו שצריך את האישיות והערכים אחד של השני/ה. בסופו של תהליך תוכלו לקבל החלטה מבוססת ערכית ורגשית לגבי ההתאמה, ולצאת רק לדייט עם סיכוי ממשי לזוגיות.

ההתנסות בטיפטופ-מאץ' חינם. התחברו עכשיו דרך חנות האפליקציות או מהמחשב האישי, ויש לכם סיכוי ממשי לפתוח פרק ב' (ג', ד'...) מוצלח עוד היום.

התנסו עכשיו חינם