הכרויות לבעלי מוגבלויות

Prosthetic Arm

בשנת 1970 יצא לאקרנים הסרט סיפור אהבה. בשנת 1973 יצא לאור הספר (ולאחר מכן הסרט) לא שם זין של דן בן אמוץ. בשנת 2011 יצא הסרט על אהבה וסמים אחרים, שרץ כיום בנטפליקס. המכנה המשותף לשלושת הסרטים - מערכת יחסים זוגית שופעת אהבה, המלוּוה בקשיים ודילמות של שני אנשים שאחד מהם סובל ממגבלה פיזית. בסיפור אהבה ובעל אהבה וסמים אחרים האהבה מנצחת. בלא שם זין האהבה מפסידה - מי שמפרק את הזוגיות המופלאה הוא נכה צה"ל צעיר, ולא בת זוגו שמוכנה ללכת בעקבות האהבה עד הסוף. כך או כך - 2:1 לטובת האהבה!

 

אז נכון, החיים זה סרט אחר, אבל התסריטים הללו קורים גם בחיים האמיתיים, למרות הקשיים הנלווים. והקושי הראשון הוא כמובן ההיכרות עצמה - החל באיתור הפרטנר המתאים, וכלה בהתרוצצות מדייט לדייט, שברוב המקרים מוביל לשומקום. זו המציאות  של כולם, לא כל שכן של בעלי מוגבלויות.

אפליקציית טיפטופ-מאץ' היא פיתוח חדשני שמשנה את המציאות המתסכלת. האפליקציה מספקת פתרונות יצירתיים המאפשרים לבעלי מוגבלויות לאתר את החצי השני בהתאמה מירבית, ולהכיר כמו שצריך בלי לצאת מהבית. 

טיפטופ-מאץ' - היכרויות בהתאמה מדויקת

טיפטופ-מאץ' היא האפליקציה החכמה והמתקדמת ביותר שיש כיום. האפליקציה מספקת חוויית משתמש פשוטה, מדליקה וידידותית להפליא, כשהחוזקה הגדולה שלה היא הכרויות בהתאמה מושלמת, שמתבצעות בשני שלבים:
1- התאמה אישית מבוססת בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות שכללו 14 מיליון נשים וגברים מכל העולם, בכל הגילים וללא סינון בעלי מצב גופני כזה או אחר.
2- התאמה רגשית במפגש פנים אל פנים בווידאו מהבית. במהלך המפגש מוצגות שאלות מכַוונות המאפשרות לכם להכיר מקרוב את האישיות, הערכים, ההעדפות והצרכים אחד של השני/ה. כך שבסופו של תהליך תוכלו לקבל החלטה מבוססת, ערכית ורגשית, לגבי ההתאמה, ולהגיע למפגש בחיים האמיתיים עם סיכוי ממשי לזוגיות.

אם אתם בעלי מוגבלות ונואשתם מאפליקציות, אתרי הכרויות ודייטים מתישים, עכשיו תוכלו לקצר תהליכים ולמצוא זוגיות בהתאמה מירבית, מבלי שהמגבלה הפיזית תעמוד בדרככם.

התנסו עכשיו חינם

ההתנסות בטיפטופ-מאץ' חינם. התחברו עכשיו דרך חנות האפליקציות או מהמחשב האישי, ויש לכם סיכוי ממשי להכיר את החצי השני עוד היום.

הצהרת נגישות

 

טיפטופ-מאץ' מחויב לספק אתר אינטרנט נגיש לקהל הרחב ביותר האפשרי, ללא קשר לנסיבות וליכולת. אנו שואפים להיצמד ככל האפשר להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0 רמה AA שפורסמו על ידי תאגיד האינטרנט העולמי W3C). הנחיות אלו מסבירות כיצד להפוך תוכן אינטרנט לנגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלויות. התאמה להנחיות אלו תעזור להפוך את האינטרנט לידידותי יותר לכולם. בעוד שאתר טיפטופ-מאץ' שואף לעמוד בהנחיות ובסטנדרטים לנגישות, לא תמיד ניתן לעשות זאת בכל תחומי האתר וכרגע אנו פועלים להשיג זאת. שים לב שבשל אופיו הדינמי של האתר, בעיות קלות עלולות להתרחש מדי פעם מכיוון שהוא מתעדכן באופן שוטף. אנו מחפשים ללא הרף פתרונות שיביאו את כל אזורי האתר לאותה רמה של נגישות אינטרנט כוללת.
אם יש לך הערות ו/או הצעות כלשהן הקשורות לשיפור הנגישות של האתר שלנו, אל תהסס לפנות לרכז הנגישות שלנו מר מאיר עיני באמצעות אימייל: 
meir@tiptop-match.com. המשוב שלך יעזור לנו לבצע שיפורים.