הכרויות לבני 50 פלוס

הכרויות כמו שצריך לפני שנפגשים מקצרות את הדרך לזוגיות

אומרים שגיל 50 של היום זה ה-30 של פעם. עד כמה זה נכון? תלוי את מי שואלים. אבל כשזה נוגע לגרושים, גרושות, אלמנים, אלמנות ורווקים בני 50 פלוס, לכולם דבר אחד משותף - הקושי למצוא אהבה חדשה ולבנות זוגיות מתאימה פרק ב'.
אפשר לשים את האצבע על מספר גורמים:
•    אישיות שהתגבשה עם השנים והתקבעה על צרכים והרגלים בררניים.
•    שחיקה רגשית - עם כל הרצון במערכת יחסים זוגית, אדם שהתרגל לחיות לבד, מכיר ביתרונות הלבד ולא מוותר על זה בקלות.
•    מיעוט הזדמנויות - בני 50 פלוס כבר לא מתרוצצים ממסיבה למסיבה ומבר לפאב, כך שההזדמנויות להרחיב את מעגל ההיכרויות מן הסתם מתמעטות.
•    מיומנות טכנולוגית מוגבלת - בני ה-50 פלוס לא נולדו עם טלפון נייד ביד. גם לא עם מחשב. בני 20 כן! אנחנו מורידים את הכובע בפני בני ה-50 פלוס שאוכלים אלגוריתמים לארוחת בוקר, אבל רוב בני גילם למדו או אמצו כלי עבודה דיגיטליים במהלך השנים, ורבים עדיין מתקשים בהפעלתם. עולם ההיכרויות עבר דיגיטציה, וזה ממש לא פועל לטובתם.
•    השוואה סדרתית עם פרק א' - אי אפשר לפתוח פרק חדש אם לא משאירים את הקודם מאחור.
•    הורמונים - כן, גם זה כבר לא מה שהיה פעם! ההתאהבות של גיל 20 לא דומה לאהבה נוסח 50 פלוס. 

אומרים שגיל 50 של היום זה ה-30 של פעם - בכל הנוגע להיכרויות מוצלחות, אפליקציית טיפטופ-מאץ' בהחלט מצמצמת את הפערים. ושלא תהיינה טעויות, הפערים הצטמצמו לטובת בני ה-50 פלוס, והם יכולים היום להכיר את החצי השני בהתאמה מירבית, ולצאת לזוגיות ארוכת טווח מוקדם ככל האפשר.

טיפטופ-מאץ' - היכרויות בהתאמה מדויקת לבני 50 פלוס

טיפטופ-מאץ' היא אפליקציית הכרויות חדשנית שפותחה בישראל, ומציגה חוויית משתמש פשוטה, קלה ומדליקה, והכי חשוב - היא אינה דורשת מיומנות טכנולוגית כלשהי. מדובר באפליקציה החכמה והמתקדמת ביותר שיש כיום, המושתתת על התאמה דו שלבית: 
1- התאמה אישית מבוססת בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות שכללו 14 מיליון נשים וגברים מכל העולם ובכל הגילים (כולל 50 פלוס וגיל הזהב).
2- התאמה רגשית המתבצעת במפגש פנים אל פנים בווידאו מהבית. במהלך המפגש מוצגות שאלות מכַוונות המאפשרות לכם להכיר מקרוב את האישיות, הערכים, ההעדפות והצרכים אחד של השני/ה. כך שבסופו של תהליך תוכלו לקבל החלטה מבוססת, ערכית ורגשית, לגבי ההתאמה, ולהגיע למפגש בחיים האמיתיים עם סיכוי ממשי לזוגיות.

פרק ב' הולך להיות יותר טוב,
ויש לכם עכשיו את הכלים לגרום לזה לקרות.

התנסו עכשיו חינם

ההתנסות בטיפטופ-מאץ' חינם. התחברו עכשיו דרך חנות האפליקציות או מהמחשב האישי, ויש לכם סיכוי ממשי לפתוח פרק ב' (ג', ד'...) מוצלח עוד היום.