היכרויות לאלמנים אלמנות

לא נעים להיות אלמן/ה, וזה בלשון המעטה. אם לא די בטרגדיה האישית, מתווספת לכך גם סטיגמה חברתית לגמרי לא מוצדקת, שיכולה לפגוע בסיכויים להיכרות מתאימה ובניית זוגיות טובה ומפצה - פרק ב'.

 

עם המטען הזה, וגם בלעדיו, אפליקציות ואתרי הכרויות, שהם ברירת המחדל כיום לחיפוש התאמה זוגית, לא משאירים הרבה מקום לאופטימיות. מי שהיה שם יודע את זה על בשרו, לבו, זמנו וכספו. במילים אחרות - מדובר בתהליך סיזיפי עם תוצאות דלות ומתסכלות. אבל איך אומרים? לא אלמן ישראל!

אפליקציה חדשנית, פרי פיתוח של סטארט-אפ ישראלי, מציגה פתרונות יצירתיים המאפשרים גם לכם להכיר את החצי השני בהתאמה מירבית, ולצאת לזוגיות ארוכת טווח מוקדם ככל האפשר.

טיפטופ-מאץ' - היכרויות בהתאמה מדויקת

טיפטופ-מאץ' היא האפליקציה החכמה והמתקדמת ביותר שיש כיום. האפליקציה מספקת חוויית משתמש פשוטה, מדליקה וידידותית להפליא, כשהחוזקה הגדולה שלה היא הכרויות בהתאמה מושלמת, שמתבצעות בשני שלבים:
1- התאמה אישית מבוססת בינה מלאכותית ומחקרי זוגיות שכללו 14 מיליון נשים וגברים מכל העולם, בכל הגילים ובמגוון בעלי סטאטוס אישי.
2- התאמה רגשית במפגש פנים אל פנים בווידאו מהבית. במהלך המפגש מוצגות שאלות מכַוונות המאפשרות לכם להכיר מקרוב את האישיות, הערכים, ההעדפות והצרכים אחד של השני/ה. כך שבסופו של תהליך תוכלו לקבל החלטה מבוססת, ערכית ורגשית, לגבי ההתאמה, ולהגיע למפגש בחיים האמיתיים עם סיכוי ממשי לזוגיות.

אלמנים ואלמנות שנואשו מאפליקציות ואתרי הכרויות, ומדייטים מתישים, יכולים עכשיו לקצר תהליכים ולמצוא את החצי השני בלי לצאת מהבית.
פרק ב' הולך להיות יותר טוב, ויש לכם את הכלים לגרום לזה לקרות.

התנסו עכשיו חינם

ההתנסות בטיפטופ-מאץ' חינם. התחברו עכשיו דרך חנות האפליקציות או מהמחשב האישי, ויש לכם סיכוי ממשי לפתוח פרק ב' מוצלח עוד היום.