אתר הכרויות מומלץ

כשמקלידים בגוגל את המילה "הכרויות" מקבלים תוצאות משני קטגוריות. האחת - הכרויות לקשר רציני, אהבה, זוגיות וכד'. השנייה - סטוצים. מישהו מנחש איזו יותר גדולה? נכון, קטגוריית הסטוצים גדולה בהרבה. זה לא אומר שחסר אתרים ואפליקציות להיכרויות. להיפך, יש בלי סוף. למי שהגיע לכאן כדי למצוא סטוץ מומלץ להמשיך הלאה. מצטערים, בתחום הזה אין לנו מה להציע. אבל אם הגעת לכאן בחיפוש אחר זוגיות, הגעת למקום הנכון. לא עוד "מקום נכון", אלא לאתר האפליקציה החכמה והמתקדמת ביותר שיש עבור מי שמחפש את החצי השני.

מרוב אפליקציות ואתרי ההיכרויות לא רואים אהבה

עולם הדייטינג רווי ועולה על גדותיו. אינסוף אפליקציות ואתרי הכרויות מתחרות על לבכם, או יותר נכון על כספכם, והתוצאות דלות ביותר. אבל בשום פנים ואופן אל תאשימו את עצמכם. זה לא אתם, זה הם, וריבוי אמצעי ההיכרויות רק מקשה על  הבחירה בפלטפורמה שתספק את הסחורה, כלומר אהבה, זוגיות, קשר רציני או איך שלא תקראו לזה.

איך בוחרים את האחת? (האפליקציה האחת)

מסתובבת איזו טענה שכל האפליקציות אותו דבר. טעות! אולי זה נכון לגבי חלק גדול מהן, אבל עדיין יש הבדלים, אפילו תהומיים. טיפטופ-מאץ' היא אפליקציה שונה מכל מה שהכרתם, באופן מובהק. אבל לפני שנרד לרזולוציות גבוהות ונסביר את ההבדלים המהותיים, נעשה קצת סדר בדברים וניגע בהבדלים בין האפליקציות השונות.
בגדול, ניתן לחלק את שיטת הפעולה של האפליקציות לשתי קבוצות: 1- אפליקציות  החלקה, 2- אפליקציות שאלונים. אפליקציות החלקה, מציגות תמונות של משתמשים. אהבתם? תחליקו ימינה. לא אהבתם? תחליקו שמאלה. כששני משתמשים מחליקים ימינה זה את זו, יש להם אפשרות ליצור קשר. נחמד, אממה, חוץ מהתמונה הם יודעים מעט מאוד אחד על השני/ה, כך שהסיכוי להבשלת הקשר קטן מאוד. המשתמשים יודעים את זה. לכן ברוב המקרים הם מתפתים להמשיך לתמונות אחרות. גם מפתחי האפליקציה יודעם את זה. על זה מושתת המודל העסקי שלהם. כלומר, עזבו אתכם מזוגיות, דפדפו תמונות עד אינסוף, אתם תפנטזו, ואנחנו נצחק כל הדרך אל הבנק. טינדר למשל, היא אפליקציה כזאת.
אפליקציות שאלונים, לעומת זאת, מבקשים מהמשתמשים למלא גיליונות אינסופיים של העדפות ופרטים אישיים. על בסיס זה האלגוריתם אמור לחבר בין אנשים החולקים את אותם עולמות. הבעיה היא שאדם, גם הכן ביותר, הכותב את עצמו לא יכול להימנע מהגזמות ועיגול פינות. ולכן גם ההצלחות של האפליקציות האלה שואפות לאפס. או.קיי קיופיד, היא אחת כזאת.
החולשה המשותפת לשני סוגי האפליקציה, הוא חוסר היכולת, או הרצון, לפתח מודל טכנולוגי שנותן מענה הכרחי לשתי סוגיות קריטיות: 1- התאמה אישית מדויקת, 2- התאמה רגשית, שהיא מרכיב הכרחי לזוגיות מוצלחת. אפליקציית טיפטופ-מאץ' נותנת פתרון מושלם לשני הסעיפים ומקרבת אתכם, יותר מאי פעם, למפגש עם החצי השני.

מערכת בינה מלאכותית להתאמה אישית מדויקת

טיפטופ-מאץ' מצוידת במערכת קול מבוססת בינה מלאכותית. האפליקציה מנתחת את אישיותכם על פי תווית הקול. הקול לא מזייף - אי אפשר ליפות דברים ולעגל פינות. המערכת קולטת אתכם כמו שאתם, ומאתרת עבורכם מועמדים בהתאמה מירבית. ההתאמה מבוססת על מחקר עולמי בהשתתפות 14 מיליון נשים וגברים.

התאמה רגשית במפגש וידאו

מלוּוה בשאלות מבוססות מחקרי זוגיות

כאמור, התאמה אישית חשובה, אך אינה מספיקה. במפגש וידאו דינמי  תערכו אימות התאמה רגשית מתבצע במפגש וידאו דינמי מלוּוה בשאלות מבוססות מחקרי זוגיות
תכירו כמו שצריך ותגלו אם נוצר חיבור רגשי. 
נוצר קליק? עכשיו תוכלו להחליף מספרי טלפון ולצאת לדייט בטוח עם נתוני פתיחה מצוינים להצלחה.
אין קליק? גם טוב. לפחות לא יצאתם מהבית, לא נתקעתם בפקקים, לא חיפשתם חניה, לא הוצאתם כסף ולא התבאסתם! 

איך שלא תסתכלו על זה, טיפטופ-מאץ' היא האפליקציה המומלצת ביותר עבור כל מי שנואש מאתרי היכרויות, אבל לא מוכן לוותר על אהבה וזוגיות.

התנסו עכשיו חינם

ההתנסות בטיפטופ-מאץ' חינם. התחברו עכשיו דרך חנות האפליקציות או מהמחשב האישי, ויש לכם סיכוי ממשי להכיר את החצי השני עוד היום.